Prijava

Tijanić: Tužićemo sve koje ne plate zaostali dug za pretplatu

Najgora nesreća koja bi mogla da zadesi građane je ukidanje RTS: Aleksandar Tijanić :)
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/412092/Tijanic-Tuzicemo-sve---koje-ne-plate-zaostali-dug-----za-pretplatu

Jel ste plaćali pretplatu i imate li predloge u vezi poslovanja i programa kako bi rts izašao iz finansijskih problema? :)

Najgora nesreća koja bi mogla da zadesi građane je ukidanje RTS: Aleksandar Tijanić :)

Слободно.

ja imam.
Neka ugase svetla i sve aparate, napuste prostorije i zaključaju i bace ključ na dno severnog ledenog okeana.

eahBatch
Najgora nesreća koja bi mogla da zadesi građane je ukidanje RTS: Aleksandar Tijanić :)
Слободно.

Kako bre tako, pa gde posle Šojića smešnog i Ćirka da gledam čoveče? GDE?

za ovo si morao da otvoriš temu?
Da te poznajem sad bi te izbriso sa fejsa

Jebem ga ja usta i njega i njegov RTS koji prenosi ligu šampiona samo sredom.

Он прети тако сваких шест месеци, сад је дошао октобар и нема чим да се плаћају студентима школарине. А и није РТС у говнима једини, колико тек осталим предузећима нико не плаћа јер се нема пара, а далеко су озбиљније последице ако им се нешто засере (нпр. ЕПС).

Tijanić preti, ali će na kraju iz RTS-a da leti.

_AJAX_

za ovo si morao da otvoriš temu?
Da te poznajem sad bi te izbriso sa fejsa

pre 27 minuta

Onako, iz zezanja. Pomislio sam da će te imati simpatične komentare:)

im prowd of mayn keep doin yo thang cuz.yu a real ngga yu deserve all the success thas comn to yu.

Zhajk

Tijanić preti, ali će na kraju iz RTS-a da leti.

pre 13 minuta

Gde on da leti. On je kao Džej Edgar Huver. Menjaju se razne vlasti a on ostaje na položaju i tako će decenijama.

im prowd of mayn keep doin yo thang cuz.yu a real ngga yu deserve all the success thas comn to yu.

Ko mu jebe mater. Pretplata za smrdljivi RTS je 500 din. Ja na IPTV iman pun kurac domaćih i stranih kanala za 1500

Ljudi, državna televizija mora da postoji. Kakva takva, ali mora. Bez obzira na kvalitet informisanja. RTS nije toliko ni loš kada se pogleda kulturni i obrazovni program. Ukidanje državne televizije značilo bi apsolutni medijski mrak, i ostale bi nam samo Soroševa b52, prva turska i tako te televizije koje primaju instruktaž o onome šta će objavljivati i plasirati gledaocima iz stranih centara moći. Ja volim da gledam tv i zaista ne znam šta bih radio ako ukinu RTS, ja da gledam turske serije i debilne američke sitkome na b52 ne pada mi na pamet. Pretplata je stvarno preterivanje, toliko nas režu doprinosima, taksama i porezima da je nemoguće da se nema u budžetu za državnu televiziju. Kome idu te pare, meni to izgleda kao velika pljačka.

Рнрт осуђује.

A taj Tijanić je najveća šlihtara i bugarin ikad. Kako koja vlast dođe on okreće kapu i pliva dalje, govnar. On je na čelu RTS od Slobe još

Ljudi, državna televizija mora da postoji

Neka postoji ali neka smanje pretplatu na 50 din. Niko neće da im plaća 500 i to sa razlogom. A plus imaju i reklame.