Prijava

HAJDI HAJDI JASNO SONCE

Ma buržuj pusti..

Ja se smorio, ali naleteo na nekoj pijaci na neke Novosadjane i malo pričao sa njima, ali sve u svemu kao da si u Francuskoj ili Engleskoj, a ne u Holandiji.
Preporučujem ti definitivno da obidješ pre Den Haag nego Amsterdam, i zbog mira i zbog novčanika.
Jbt, pa nabijem ih na ku*ac da plaćam 50 evrića za madam tuso, da gledam figure.

Den Hag nemoj da obilazis, odes na 3-4 sata iz Amsta AKO imas vremena, i to je to... Madaim Tiso je 25 jura, a moz da uzmes I am Amsterdam karticu, i sa njom imas fazon ulaz u sve muzeje besplatne, plus diskaunte raznorazne i free voznju brodicem... Lupicu, ona je izmedju 50-70e, mogu da proverim, ali ti se isplati ako odes u 3 muzeja, na brodic, i plus ne placas karte sa njom u prevozu.... Poslao sam ti PVT, pa pitaj tamo sta god ti treba..

Jat, danas još daje popuste...PVT

Air Serbia...valja se privikavati!

Čuo sam da je od 1.1.2013. turistima zabranjeno zajebavanje po kofi šopovima. Da li je to istina? Navodno samo domaće stanovništvo može da konzumira, to mi neko kazo

Nema ni trunke od istine. Donet je zakon, ali se ne sprovodi....

Јел говоре англосаксонски холанђани? Мислим, бар велика већина?

Svi.

Jedina namrgođena faca kojoj sam se obratila je bila službenica Air Serbie ja Schiphol aerodromu.

Zbog mene je žena u Amsterdamu tek onako zaustavila bajs, stala da mi kaže kako imam lep šešir, nasmejala se i odpedalala dalje.

Kod nas ni ne nosim šešir.

Булдог кофишоп је гола курчина, идите у гринхаус. Агиларес јеси то ти у Холандијама сада?

И нема никаквих забрана, кад узимаш гудру непита те нико одакле си и сл

Nisam sada, samo prenosim neke utiske.

Ја био летос петнес дана, одушевијо се

javi se,shitbrixe xd

Требало би да идем у Амстердам за нову годину, код другара из одељења који студира у Холандији. Гледам сад на боокинг.цом неке хостеле, хотелчиће, типа доручак и ноћење или само ноћење и код цене излази ми нешто РСД, ево погледајте
http://www.booking.com/searchresults.en-gb.html?aid=341985;label=proregion-searchboxMain;sid=3b8c8b0a1b00d7a25deef604247b5921;dcid=4;checkin_monthday=28;checkin_year_month=2014-12;checkout_monthday=2;checkout_year_month=2015-1;class_interval=1;csflt=%7B%7D;dest_id=-2140479;dest_type=city;dtdisc=0;from_autocomplete=1;hyb_red=0;inac=0;nha_red=0;no_rooms=1;redirected_from_city=0;redirected_from_landmark=0;redirected_from_region=0;review_score_group=empty;score_min=0;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi;ss=Amsterdam;ss_all=0;ssb=empty;sshis=0;or_radius=0;order=price_for_group Шта је то и који је курац да као 120 рсд за свих 5 ноћења, није ми јасно уопће шта је.
А авионске карте, као најјефтиније, гледам 200 евра са преседањем у Минхену, а нигде лоу кост компаније, него све овај ер србија, луфтханза, а много ми то пара, да је сто евра са повратном било би бања. Је л био неко и где да видим за карте најјефтиније, на нету тражим лоу кост оно лажу све, свуда 200 евра.

sjebaše Wizz, pa tako sjebaše i većinu ljudi, kao nisu plaćali to i to bla,bla,bla...
boli me ku*ac, ali se putovalo za DŽ.
ako ideš kod njega šta će ti hotel?

Он није у Амстердаму него у Еншедеу, то ти је око 2 сата од Амстердама.

Za desetak dana aj em going u nizozemsku... jedva čekam :)