Prijava

Ja sam mislio da će kompjuter da crkne od Žajkovih odgovora, al eto... dokaz da test nije tačan... :)

Ocena: Tradicionalista
Tačni odgovori: 20 od 41
Rezultat: 20 od 41 (49%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Praktičan, tradicionalan i organizovan. Volite da budete u formi. Ne zanima Vas teorija ni apstraktnost osim ako vidite praktičnu primenu. Imate jasnu predstavu o tome kako bi sve trebalo da izgleda. Lojalni ste i vredan radnik. Volite da budete nadređeni. Izuzetno ste sposobani u organizaciji i upravljanju aktivnostima. „Dobar građanin“ koji ceni sigurnost i miran život. Poslovi koji Vam odgovaraju: Vojska, poslovni administratori, menadžeri, policajci/detektivi, sudije, finansijski radnici, profesori, menadžeri prodaje, radnici u vladi, agenti osiguranja, medicinski tehničari, profesori tehničkih i ekonomskih nauka.

TheWaveRider

tebi bi i taj test reko da se ubijes

Rekao sam da sam anarhista, da volim da se ogledam u ogledalu i da imam potrebu sve da ih ubijem pa onda sebe, ali da ipak znam da je to samo mašta :)

Mene su trajno banovali sa jednog sajta jer sam napisala da sam anarhista, tako da mogu delimično da saosećam, veoma neprijatno.

Da nije bio neki naci sajt? :)))

Suštinski, mada ne deklarativno. Deluje smešno, ali tada nije bilo. :)

Ne znam, il je sajt Nacionalnog Fronta, il forum Pravnog fakulteta, samo tu mislim da bi te zato banovali :)

Ovo drugo, ne bih se ja baš tako opustila na sajtu Fronta. :)

EDIT: ovi perfidni, gde mi odoše ideali, ne mogu slobodno da izrazim svoje mišljenje tamo gde je logično da treba da je dopušteno, gaje sterilnost, đubrad

Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 29 od 41
Rezultat: 29 od 41 (71%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

koliko umetnika jebotebog

Eve i mene, pih...

Naziv testa:
Datum: October 25, 2013 10:50:39 PM
Utrošeno vreme: 12 min 24 sec
Tačni odgovori: 25 od 41
Rezultat: 25 od 41 (61%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

Kod 6. pitanja sam prestao da resavam. Jer je retardirano

ovo je najgluplji i najstereotipniji test ličnosti koji sam u životu radio

elem,
http://i.imgur.com/lyIl7YB.png

Kažu: 26/41.


Naziv testa:
Datum: October 25, 2013 11:25:46 PM
Utrošeno vreme: 8 min 4 sec
Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 26 od 41
Rezultat: 26 od 41 (63%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

ceo sajt tih zamišljen promišljen aupičku matreinu

Utrošeno vreme: 7 min 11 sec

Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 30 od 41
Rezultat: 30 od 41 (73%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

mnogo je loše