Prijava

Mene je konstanto drkao celu osnovnu jedan konj sa mog ulaza...Bio deblji I jači, a svi mu pomagali...Trpeo sam neko vreme, a onda sam jednog dana jednog drugog debelog koji me je isto drkao izmlatio na ulici I na kraju udario glavom u čelo...Tu sam stao I malo su me manje drkali...Kad razmislim žao mi je što debelog nisam udario glavom u nos I što nisam rekao da ću svima ko me pipne isto uraditi...
Ovaj konj sa moga ulaza me je pratio gde god sam išao I ogovarao...
Trebao sam malo vise da volim sebe I da praktikujem cigla u vugla život spašava...

Код мене у гимназији нисам видео ни поштену свађу, а камоли тучу, једино насиље које сам доживео је то чувено Ужчко грудвање, гимназија и економска против техничке и саобраћајне прошле године смо им јебали мајку, мада су летеле и канте за отпад и један дечко је оборен и ишутиран јбг, мешчини из економске, све у свему то је спортска активност док не дође до борбе прса у прса... трећи пут је дошла мурија и тада је престало, а нестало је и снега

Код мене у гимназији нисам видео ни поштену свађу, а камоли тучу, једино насиље које сам доживео је то чувено Ужчко грудвање, гимназија и економска против техничке и саобраћајне прошле године смо им јебали мајку, мада су летеле и канте за отпад и један дечко је оборен и ишутиран јбг, мешчини из економске, све у свему то је спортска активност док не дође до борбе прса у прса... трећи пут је дошла мурија и тада је престало, а нестало је и снега

дебилу стављају жилете у грудве, у моје време један лик је најебо тако што су га исекли испод ока, у ствари добро је прошо могли су да га закољу

mene su gadjali govnima u osnovnoj, celo odeljenje

зато што си избјеглица

Jebem li ga, kad sam promenio skolu u 4 razredu su se udruzili protiv mene jer sam bio nov. Klasika skupe se vise i jebanje u glavu. 3 na 1 tuce i tako... Potukao se dva puta (ja pobedio) i onda prestali. Onda sam otisao u tehnicku i mlatili se svaki dan (ne u glavu i osetljive predele) i nije bilo ovih pizdarija sipki, nozevi itd. Bili neki dobar smer pa nije bilo idiota. Plakala hemicarka od srece jer u celoj karijeri nije dozivela da kontrolni prodje bez keca do nas a niko nije pusio ni u drugoj godini srednje. Nekad tebe tuku, nekad ti tuces. Ocvrsnes jebem li ga. U cetvrtoj godini vise nema podela i svi bili zajedno. Kontam da je maltretiranje u odredjenim kolicinama zdravo.

Код мене у гимназији нисам видео ни поштену свађу, а камоли тучу, једино насиље које сам доживео је то чувено Ужчко грудвање, гимназија и економска против техничке и саобраћајне прошле године смо им јебали мајку, мада су летеле и канте за отпад и један дечко је оборен и ишутиран јбг, мешчини из економске, све у свему то је спортска активност док не дође до борбе прса у прса... трећи пут је дошла мурија и тада је престало, а нестало је и снега

гимназија

и економска

против техничке

и саобраћајне

смо им јебали мајку

Aj nemoj da lazes, nije u redu. Reci lepo da ste dobili po picki.

kod mene je to drugacije bilo. nikoga nismo tukli za pare/uzinu/stagod vec radi zabave.

ja sam npr oduvek bio krupniji i visi od svojih vrsnjaka bar za glavu.

desavalo se tako da uvatim drugara pa ga bacim u zid, ali sve kao sega. nikad se nista ozbiljno nije desavalo.

posekotina ili modrica tu i tamo, ali na kraju svi izadjemo kao drugovi

зато што си избјеглица

pa upravo

@kilervgmmm ista situacija samnom u osmom osnovne, od goreg na isto...Da mi se nije radio prijemni I da me keva nije drilovala pričama o Djoki Proleću koga su pretukli, jebo bi im mater...Sad bi da im jebem mater preko medija...

A jbg, sad kad razmislim, posle one operacije I hemoterapija silnih kojih sam se naprimao, bolje je moglo da bude po mene, da sam nekoga ubogaljio...Barem danas ne bih bio lečen od raka...

Управо злостављам већину одељења, тролујем-раскивам

Jel ima iko print skrin kace na četu pričalo o onom liku što je silovao nekog lika iz razreda koji je malo retardiran?

у основној увек штитио те које малтретирају поготову кад је ничим изазвано а као конпензацију добијао да препишем домаћи типа из мате или одговоре на контролним. мада руку на срце нисмо имали неке дебиле које треба малтретирати него оно класично клиначки.
у средњој је већ то било минимално и више се малтретирало психички него физички што је и логично јер смо се више трудили да нас не избоду кењаре и хијене или да од штребера препишемо домаћи из латинског него да се малтретирамо међусобно

иначе поента оног што је рађ оставио је што су цигани малтетирали дете а да је сваког болео курац да прдузме било шта јер су ђеца цигани је јер им могу соли нареп ставити

штета само што то нису мало боље истакли у емисији

Evo upravo sam odgledao sve. Tačno, tek pred kraj trećeg dela po prvi put spomenu da je dete zlostavljač ciganče, da nastavnici ćute jer na konto dobrih odnosa sa ciganima uzimaju pare za finansiranje seminara-letovanja po Tunisu, da su ovog oca tri godine vucarali po sudu jer je tog cigančića odvezao kolima u mahalu da bi pričao s njegovom babom, pa ga sačekalo stotinak cigana sa palicama, da bi mu na kraju natovarili na vrat da je on napadač. Nastavnica(koja se šlepa na te seminare) pred celim odeljenjem priča klincu: neka te je tukao, trebalo je još da te tuče. Pazite, taj cigančić nije mogao bolji da ispadne, otac u zatvoru, a klasična čergarska škart familija oko njega, ali se nadam da će lik ovog pokojnog klinca proganjati pred spavanje ove nastavnike, školskog psihologa i pandura, razrednu, babu i ostale uključene dok su živi