Prijava

Псето, лако је теби са скоро два метра висине да се курчиш, шта ће да ради трапава шака јада од метар и шумска јагода која док једном замахне песницом, може да попије десет шамара?

Sine imam 80kg na dva metra uopste ne izgledam kao da me se treba plasiti

Leonardo, mikelandjelo, rafaelo i donatelo.koji klinac ne zna za njih?!

И највећи геније би постао дебил од гледања таквих ствари.

I najveća budala bi shvatila da su rijalitiji genijalan biznis.

Ja sam za nenasilno rešavanje problema npr neko te dira i ti mu posle ne daš domaći iz matematike da prepiše, on dobije keca, a ti peticu. XD

Ili ga prijaviš direktoru koji je dužan kintu tvom starom a stari ti kamatar XD

Stvoriš mu smicalicu aha vidi sad šta si uradio i hoćeš li više molim lepo gospodine!

Stvarno ti treba očitati jednu bukvicu kad imaš tako pogane misli!!

Za to nisu krivi ni rijalitiji ni bilo ko, znam X osoba koji su sprcali 20/30/50 godina u dupe a nemaju pojma ništa konkretno o nijednom od navedenih, ili "e videla sam jedan status od njega" a odrastali su kad je premijeno puštan Aranđel.

Па претходни пост се односи и на старије. Не знам ни ја много о њима, нисам студирао филозофију и нисам ишао на акадамију, али макар знам ко су.
Јесу ријалити генијалан бизнис, само што ми не пада на памет да им побољшавам зараду.

Старији су подојени Жикином династијом, то му дође исти курац као Фарма, само са мање камера. Свака генерација има своје механизме затупљивања, разлика је само што је стари сељак гледао Жику и планирао да живи од свог воћњака, а ови нови гледају Кристијана и планирају да живе од станова мртвих баба, матораца и јутјуб канала. Скренули сте са теме опасно убр.

Едит: Желим да будем каротида Милића Вукашиновића када порастем

Псето, лако је теби са скоро два метра висине да се курчиш, шта ће да ради трапава шака јада од метар и шумска јагода која док једном замахне песницом, може да попије десет шамара?

Jesi ti išao u školu bratelo? Znaš li ti kolko tih metar i šumskih jagodica umije da maltretira likove od 2 metra koji bi ih bukvalno pojeli za večeru. Niko te neće maltretirati ako umiješ da se postaviš i to je to.

Učio sam sa likom koji je bio 2 metra, doduše malo mršaviji ali je znao da se bije opasno dobro i svi su ga maltretirali prve 3 godine dok mu jednog dana nije puklo i odlučio da im malo jebe mater. Da je od prvog dana znao da se postavi normalno a ne kao neki debil koji neće ni da se javi kad uđe u učionicu ne bi bilo nikakve potrebe da ga bilo ko maltretira niti da poslije mora da se bije sa pola škole, istina dosta uspješno, ali svejedno nije bilo potrebe za tim.

Onim premekanim glavicama je još lakše nego tim "ja oću da budem sam jer sam preveliko mudo da bih se družio sa vama debilima" likovima. Premekane glavice jednostavno treba da pokažu da umiju biti drugovi i niko ih neće ni poprijeko pogledati. Jedine premekane glavice koje smo, ajde da kažem maltretirali, su bile one koje su bile klasične fukare, znači likovi koji baš gledaju da ti podmetnu nogu kad god vide priliku za to. Znam doduše par premekanih glavica koje nijesu bile loše a maltretirane su jer nijesu htjele, ili bolje reći nijesu umjele ni s kim da se druže... Jednog takvog sam poslije zgotivio i družio se sa njim u srednjoj i tipa od tad ga niko nije dirao čim su viđeli da nije predebilko koji ne umije da progovori dvije riječi u društvu... nije baš postao ljuta glavica ali svakako je napredova u odnosu na to kakav je bio do tad.

I evo ja prvi sam npr u osnovnoj bio šabančina prevelika kao onaj lik što sam gore pisao da nije htio ni s kim da se druži. Bukvalno sam svaki drugi dan morao da se bijem sa nekim 60% winrateom lol... doduše bili su prelukava govna ljudi sa kojima sam učio u osnovnoj i svejedno se ne bih družio sa njima ni da mi je učinak bio 0%, i dan danas su govna pretjerana al da sam htio da budem dio tog njihovog društva ne bih morao da se mlatim ni sa kim i iskreno da nijesam umio da se mlatim vjerovatno bih prihvatio da budem dio tog prefukarskog društva... kapiram da je to izlaz za 99% situacija kada je neko maltretiran

Čitam komentare vezane za onog malog u Nišu sto su ga maltretirali cigani pa uzvrsio samoubistvo.

Tragedija, nema dalje.

Ali poenta je da, nakon sto se prosirila priča, su ljudi poceli da pricaju za tog klinca da nije bio čist. Da se nije mogao tolerisati, previse bahat, nevaspitan i sl.

Drug mi drzi brzu hranu tik uz tu školu i zna sve te klince, kaze da nije sve bas kao sto su njegovi riditelji rekli u emisiji.

Mislim, to ne opravdava direktorku i ostalu gamad od profesora koje treba smeniti i poslati u zatvor. Nego mi se cini da nivinari žele sto bombasticnije emisije a boli ih kurac sta je zapravo istina.

DESHEN
ĆAO
SREĆNO VOSKRSNEĆE

OZDRAVIO JE SAJT!