Prijava

Daklem, moj predlog je da, poput nove Rexone (ne onog repera (lol, nazvao se lik po mirisu, saću postujem u transferu), nego dezodoransa), rok za reakcije bude duži od 1 dana nakon postovanja, pošto nabudži 1.5 strana dnevno popularnih, pa bi ovako više stvari upalo u poplarne i bilo bi ih više. Nači, kada god defka pređe limit za ulazak u popularne, tada ulazi, a ne ovako ako je izreklamiramo kasnije, ona ostaje neupopularisana. Ovo bi se odnosilo samo na stvari napravljene u ovoj godini, pošto je ranije bilo više ocenjivanja pa bi bilo pretrpano.

Ne mož' to da se ubaci u skriptu.

Popularne traju četiri dana, ali upadaš u popularne na mesto gde se defka po datumu nastanka i nalazi.

rok za reakcije bude duži od 1 dana nakon postovanja, pošto nabudži 1.5 strana dnevno popularnih, pa bi ovako više stvari upalo u poplarne i bilo bi ih više. Nači, kada god defka pređe limit za ulazak u popularne

Šta pitaš ti zapravo? Za defku ili reakciju?

Šta pitaš ti zapravo? Za defku ili reakciju?

Za sve, nego mi se desio krosover misli...

Pa 4 dana imaš fore da ti reakcija uđe u popularne, koliko bi i bila da je ušla odmah, otkad ti uđe, da prostiš, stoji u popularnim dok ne napuni 4 dana otkad si je napravio... Ali, bilo bi lepo kad vi se napravilo za manje od šest godina komentari, pretraga i pratilačke za reakcije, dok im ocenjenost ne padne skroz...

To ti je to, četiri dana važi popularnost, ali ideš tamo gde je po vremenu nastanka. Nema mnogo, trenutno imaš samo 4 strane popularnih defki.

Okej, zajebo sam se. Jebiga, imam kontrolni iz fizitke sutra, odvlačim si pažnju.
Nisam ni video uopšte koliko ostaju, bio sam pitao na pitanjima odvano i neko mi odgovorio da se nove reakcije dodaju posle najviše 1 dana...

HAHA, to je bilo kad su tek uvedene :)