Prijava

Ово проглашење одређених индивидуа "живим легендама Србије" и оно Дачићево ношење пасоша на ноге је ствар која не дозвољава младим људима да остану у Србији.
Где је у тој процедури да позову Ђовака да донесе извод из матичне књиге рођених и потврду о држављанству СР Србије не старије од 6 месеци? Како иначе да га легитимишу као живу легенду ове земље. Али... Наравно да Ђовак има држављанство Монака и да се СР Србије одрекао како не би могао да буде гоњен за утају и на крају опљачкан. Шта више, он је ЦЕО међународне компаније Новак Ђоковић ИНЦ, са седиштем у краљевини Монако, и са представништвом у Београду. Преко преседништва у Београду подигне економски, дипломатски пасош, дипломатске таблице и иде по селима показује три прста. Рекете са таблицом ТИР носи печаћене воском у бесцаринску зону Шимановци, где их распакује да би тамо вежбао на теренчету. Другачије може неки Богом дани Сербски цариник, по Божијем праву да их заплени и пошаље у Јумко да им се процени вредност, пошто их нема у каталогу.
О Кустурици нећу ни да почињем причу. Које он држављанство може да извади? Које држављанство може да извади и чему да се нада било које избегло и прогнано лице у СР Србији? Где се он натако
Све у свему, држва још једном показује неправду. Ето нама грађана који су једнакији. Ненормално курчење. Ја лично нисам сигуран та који курац им је стало да покажу толику неправду. Да нам набију то на нос у сваким вестима и на свакој страници новина. И нису у питању само ти ликови, него и небројено криминалаца и њихових курви. Певајучих и ових што воде емисије и пишу књиге. Све сам фудбалски стручњак.

JA BIH AVION NAZVAO STOYA JER STOYA JE PRAVI AVION OD RIBE KONTATE XE XE XE

Ako se već pominju sportisti, može jedan da se zove Delfin, zbog svega što su vaterpolisti uradili. A može i jedan da se posveti zlatnim odbojkašima iz Sidneja. :D
Ionako su ova dva sporta zapostavljena, a mnogo radosti su donijeli narodu.
Po meni su uradili više od Đovaka, samo što se on bavi individualnim i popularnijim sportom.

A jedan da se zove Mokini moskitosi

Kad smo kod sportista, može Miladin Kovačević, ili onaj Ivan Bogdanović, oni su nas ipak proslavili u svetu.

ko da je bitno sta ce da napisu na avion. mogu glatko da stave i pokojni toza vampir, isto bi bilo.

konkretno, bolje da su davali imena po gradovima, ko lufthanza, ili po crkvama, po rekama, po vrstama ptica u deliblatskoj pescari ili cega hod nego po ljudima, zato sto su ljudi menjaju dok su zivi.

mada, opet, lako se to prefarba

edit: opet, mogu se izabrati imena i da se ne trosi farba bez razloga.

Ne seri, Valdemare.

mada, opet, lako se to prefarba

E pio sam pivo sa likom koji slika po crkvama.
Kake to ima veze? Ima!
Da bi freska u crkvi, a i spolja, na crkvi, ostala sledećih 10 godina, zaštite je specijalnim lakom. E sad. Verovatno ima i neki jeftiniji lak. Ali to je jeftino ovom u ovoj zemlji gladnih premetača smeća, pa se crkva odlučuje uvek za bezbojni lak, kojim se preko ofarbanog aviona zaštićuje boja, kako usled, radijacije, leda, snega, ladnoce, pregrejanosti, sunca, brzine, udara rode, metka sa svadbe ne bi oštetila.
Ako je verovati čoveku, ta farba je skuplja od 24 karatnog zlata u prahu kojeg on meša kada crta zlatne detalje na ikonama. Oreole i slično.
Šta ćeš. Religija košta. A i avioni.

Da, da, taj bezbojni lak je od krucijalne važnosti za avion, zato i jeste skuplji od zlata, pa tako ispade i od cijelog aviona. Jebeš motore, svu tehniku i sigurnosne sisteme unutra ako se farba ošteti.

Sad mi pade na pamet Dušan Kovačević, zašto da ne

najpopularniji je onaj sipac ekrem.

Kakav smo mi transfer od zemlje.

Po meni su uradili više od Đovaka, samo što se on bavi individualnim i popularnijim sportom.

Greška, taj sport je popularan ovde zato što je Đovak uspešan. Kad propadne, nema više tenisa na TV-u u Srbiji.

Točak jebeni Radomi Mihajlović alo ! ALO !

Šaban Šaulić, bre, pizda vam materina, više se suza prolilo uz Šabana nego kad je Tito umro.