Prijava

šta se ovo dešava koju posluku porati, a šta reći?

Jebo majku, da nije ovog Rajdera ništa se na sajtu ne bi događalo.

Kuda ide ova vukajlija?
Kad smo bili mladji nekad svi smo morali da se poštujemo, ako Kurdu ne kažeš Vi on bam - ban 10 dana

jesi to ti il se konj posro?

Kurde, moram Vam reći da mi se ne sviđa ova vaša definicija...možete i bolje
:banovan do 13.06.2784.:
razlog bana: smara po forumu i po komentarima

ajde samo skinite Kaletovu glavu sa one slike na kojoj je Proviron, blam me da gledam Kaleta gospodina u odeždi idiota kojem su srali pod pazuh redovno.

Није да ме се тиче ова расправа, али испадате невиђени шљам према Радијацији.

a šta se desilo, dajte neki link...kakve veze sad ima radijacija sa ovim ako se priča o provironu?

Kurde vidite ovaj video zapis "Dragče - Kako momci jebu".

Bam
Ajax banovan na 123456789 dana ja kad sam jebo Cecu i Arkana u Virovitici ti si još srao u gaće.

New email from: kurd@jso.rs
znam de zivis mali,nacicu te

Покачили се Рајдер и Радијација и Провирон овом малом дебилу писао са дуплака како да га више увреди.

Kurde vidite ovaj video zapis "Dragče - Kako momci jebu".

Bam
Ajax banovan na 123456789 dana ja kad sam jebo Cecu i Arkana u Virovitici ti si još srao u gaće.

New email from: kurd@jso.rs
znam de zivis mali,nacicu te

Hahaha moze jedno "Kurd sizenje" lagano

Dobar je Proviron dečko ali ako ga ponekad ne kučiš kurcem u čelo hoće da poleti mnogo u svojim snobovskim maštarijama, zanese se. Trpe ljudi ali kad se baš popne sa prozivanjem na glavu mora se reagovati. Npr. kad počne prozivati ljude zbog manjkavosti lucidnosti u defkama korisno je upreti prstom u prosek 25.0 na 450 defki napisanih, nekad pomogne kažu ljudi.

Ovaj put ako ode sa sajta priredićemo neko kolektivno tugovanje da ne bude kao prošli put uskraćen.

Ako si mislio dostići kult Kafke na ovom sajtu prozivajući ljude zbog zdravstvenog stanja, na pravom si putu. Daj, Apofise, dostavljaj te avant guarde filmove padavan ti zapeo u razvoju.

U jebem ti kurac al mi je zasmrdeo monitor od ovog saznanja

DAJTE NEKI LINK DE SU SE SVAĐALI
A kako je ovaj pvt uopšte dospeo u javnost?