Prijava

Svedoci smo ekspanzije tema tipa: FK Partizan, Večiti derbi, žrk Crvena Zvezda, KK Parizan, Derbi u vaterpolu i slicno, gde svaka sportska manifestacijaove dve ekipe mora da bude propracena besomucnim mlacenjem i smaranjem nekoliko glava po SVIM ovim temama. Po nedelju dana. Neretko mnogo duze.

E sad, shvatam da vam se ne bi svidelo da zakljucam ovo, pa predlazem kompromis: Da otvorim jednu temu, nazovem je Zvezdizan ili Partizda ili kako ocete vec, i pozakljucam ostale. Pa mlatite tu do prekosutra o ova dva tima. Naravno tema bi trebala da bude u nekom malo zabacenijem delu sajta, tipa igre na forumu, da ne dosadjujete ljudima, ili idealno na nekom drugom sajtu.

Jel moze ovako?

Loš predlog. Generalno postoje KK i FK teme i to je to.

Kome se ne sviđa neka ne čita. Ima dosta drugih tema na koje može da ide neko kome se to ne sviđa.

To su 4 teme + derbi za svaki sport, a jedna te ista prica. Smarate. Zauzimate prostor bez razloga.

A i bolja bi bila diskusija, sve na jednom mestu, pa pricajte o cemu god sto je aktuelno u tom trenutku.

Nisu džaba te teme najposjećenije...

k'o da je pod obavezno da neko cita neke teme.meni se ne citaju one gde placu sto su dobili minus i gde se uvlace jedni drugima,pa ih ne citam.k'o voli nek' izvoli.

А што се не отвори само једна тема за филозофирање и једење гована? И једна посебна де ће жене да размењују рецепте.

najbolje da se ne otvori nijedna tema.da se ne zauzima mesto

Sport mi je najnezanimljivija tema ikada. Ja nikad pročitao nisam zadnjih par stranica u novinama jer se bave sportom. Boli me kurac za sport.

Ne, lepo je kada su ljudi aktivni, pogotovo na više tema. Na taj način čine forum živim. Jedino što treba uraditi jeste da se napravi jedan poseban podforum za sve takve vrste tema, čisto da se ljudima koji učestvuju u takvim diskusijama olakša traženje sadžaja.

One za Derbi se otvaraju pred Derbi. Što se mene tiče ne mora više, teme za KK i FK odvojeno su OK. Jebiga, igrala se EL, Derbi, ABA, tako se pogodilo.

звезда карала партизана

Mene me interesuje, de ima se nađe jeVtini čvarci i kavurma?

Њах, што се мене тиче може све то у једну тему... Негооо, Циклоне кад ће такмичење?

Za neki dan, Šonsi, za neki dan.

Cekaj bre, a zar vam nije kulje ako bi ste svi bili na jednom mestu, pa da malo bude zanimljivija diskusija. Ovako isto to samo sto menjate teme gde se svadjate :)

Ovako isto to samo sto menjate teme gde se svadjate

Poenta je u šaranju.

Ovako isto to samo sto menjate teme gde se svadjate :)

http://s8.postimg.org/plp8italx/Vukajlija_sport.png

Pobrisati, zakatančiti, napraviti im jednu temu Sport i toeto