Prijava

Ko bi rekao...gledao sam Jaksicku sinoc, bas je zivcana za svoje godine...

Јакшићевој ће прорадити чир за коју годину лоло

Parkinsona il secer lolo :D

Ala komplikuje Wawrinka...ccc morao je ovo da dobije u 3 seta

I da, niko da kaze da je Coric pobedio Janowicza. Trpaj glupog Poljaka!

Je l' Petkovic dobija Cepelovu u finalu?

Trebalo bi, al ne diraj to. Ja sam se danas ogranicio na Cilica i Ram-a (Ram igra protiv Groth-a)

AHAHA JEL REALNO DA JE DJOKOVIC DAO SVOJOJ DZUKELI IME TESLA AHAHAHAHAHAH

Hhahaahah....inace Nikolas nadam se da si ispratio Ram-a, 6-2 6-2 lagano...sprdnja :D

Kuznetsov danas 1/16 brejk lopte, potvrdio covek da je glup kao kurac lolo...1/16 jebotee

Sezona šljake...
Monte Carlo, Barselona, Madrid, Rim, a zatim i French Open...
Hoće li Nole odbraniti titulu u Monte Carlu, koji je počeo danas...
Hoće li konačno osvojiti jedini grand slam koji mu nedostaje - RG?
Kada se Đoković vraća na prvo mjesto?

Rafa brani osim finala Monte Carla (600 poena) titule u Barseloni (500 poena) zatim u Madridu, Rimu (2*1000 poena) i Roland Garros (2000 poena).
Trenutna razlika između 1.i 2.tenisera svijeta je 2050 poena.

Zanimljivo, ako posmatramo samo masters turnire, Đoković je osvojio posljednja 4 (uz Vajdu).

Sad je Beker uz Noleta u Monte Karlu... Nažalost.

Vrijedi spomenuti i Krajinovića.
http://tenisuzivo.com/litl-rok-filipu-druga-uzastopna-titula-u-dve-nedelje/
Fića ove godine na putu da napravi renking karijere. Poslije povrede, operacije, dugog oporavka, konačno pravi.
Jedan od srećnika koji je stekao znanje na čuvenoj akademiji Bolitijerija odakle su izašli Monika Seleš, Agasi, Beker, Šarapova, Jankovićeva...

Evo i sta kaze doktor za njega...sto se tice Krajinovica videcemo da li ce nastaviti da igra dobro i da lagano prelazi na challengere...jer ITF-ove je jos malo pa prerastao... http://www.youtube.com/watch?v=lor0TfB7ugc

Medvedicu tebi to stvarno smesno?

KOKO MOĆAN POSTER!

Agilni ne voli Đokovića. c,c,c

par kila postera sa tom forom.
elem,gledam sasvim slucajno nekog nepoznatog rusa i nadala.bio dobar rus na pocetku,sada poceo da ga melje nadal.

Strajnić upravo rekao:

Đoković je bez većih problema pobedio 2:0 protiv KERELJO BUSTE (Lik se zove Kareno Busta inače lolo)

Ispade Nadal, Monte Karlo za sad prezanimljiv.

1. polufinale Wawrinka - Ferrer
2. polufinale Tsonga/Federer - Djokovic/Garcia-Lopez