Prijava

STRICCIRTSSTRICCIRTS
T--------------TT------------T
R--------------RR-----------R
I----------------II-------------I
CIRTSSTRICCIRTSSTRIC

Dzankee, ovo ti je tkzv teren stric.

Stric koji pomaže da se kladiš na autsajdere koji ne igraju na glavnim nego na sporednim terenima sa kojih nema tv prenosa. Povećava šanse za dobitak kladeći se na autsajdera za 85%

Cibulkova izgubila od 15-godisnjakinje...i posle me pitate zasto ne treba staviti vise od 100 kinti na zenski tenis

poz

EDIT: '99 godiste, placem jebote

Ćorić kec
Kirgijuz kec
Sve ostalo naplaćujem, kao kurva

Ja isto kontam da Kyrgios treba dobiti, a sto se tice Corica...sramna kvota

Kako sramna, pa baš solidna s obzirom na sigurnost meča

Misliš da ga ponižavaju bukmejkeri?

1,4 na 17godisnjaka...pa i ne bas

Onda misliš da su ga digli u nebo :)
Jebiga, pomutio ih nskon što je išutiro Rosola, jadan nije skrpio gemova ni za set..

Pazi, Rosol je osvojio turnir (Winston Salem), baš pre US OPEN-a, moguć je mali umor a i manjak motivacije. A i znajuci njegov mentalni sklop, nije baš pouzdan igrač. A Ćoric je samo to iskoristio...naravno ne kažem da je Estrella dobar igrac, on je stavise prosečan upijač, ali videćemo...baš smešna kvota na Ćorića...a voleo bih da dobije naravno :)

Pročitah da je Ćorić osvajao US open, za juniore.. A nema Estrelja mnogo godina.. Dođe mu ko još jedan junior, sašiće ga..
PS: Ovo za godine sam lupio, pojma nemam koliko čovek ima godina xD

Šta da ti kažem osim srećno

Meni nemoj ništa, nisam ni igrao, nisam uplatio na račun. Sutra ću.

Šardi prokleti me opelješio

ja pauzirao par dana, čim prođe foam fest kreem opet da puštam tikete

U pička ga pojela, deluje mi da je stariji od mene, a ja imam 19

Za danas Krajsler predlaže:
Bautista, Boušard, Jerži Janovič, Kornet i Tiem Gulbis više gemova.
Inače ne igram to više, manje, hendikrpe i to, al ponuda je toliko očajna i suva da su kvote 1.10 protiv 7.00

koliko ovaj mali kirgios objasnjava pa bruka, decko je prototip savrsenog tenisera. Brz,visok,jak servis,jak forhend, inteligentan... Dao je sepiju za 7 gemova jedan poen na svoj servis

Šta vredi kad brejk teško ptavi...