Prijava

pa i nije bas sheko, nema taktiku, obican udarac...nece se ovajditi time...ok dobije Seppija i onda mu Murray ostavi 4 gema...lol

pa decko ima 19 godina i iz australije je, ima vremena, cim unajmi nekog jaceg trenera ima da kida

kazem ti da je fizicki prototip

potkrepljen je fizicki to stoji, malo mu visina limitira kretnju ali ok je, videcemo za par meseci sta ce biti. ja ga gotivim bas kao igraca.

Ćorić tražio medicinski tajmaut inače. Krajslere.

mene odusevio kad se pokakao na nadala onim potezom

E moj Ćoriću, glup ko racku, sreća nisam igrao ništa...

Samo bih rekao da Krunićeva ima srce ko Kina veliko...

Nemoj Jericho, svršiću

Đe je Džanki samo da izanalizira dal može Kornetova da dobije Safarovu. Kvota je kurva, izvinte me što psujem, za nekog ko se pre par meseci ispišao po Sereni i ostalim peniserkama u prvih deset.

Korne je u usponu, Safarova je go kurac, imala je jednu dobru sezonu pre 5 godina. Udri uglavu.

2.5 kvota, nek ide život

џанки јбт, дај типове ил немој да се ложиш по теми у фазону ЈЕБАЋЕМО МОЦАРТА а после те нигде нема

shomi trenutno sam fokusiran na foamfest, kontam ujutru da cu da odem da uplatim tiket. poz

i da krajsleru, nisam ti ja bas za zene...pratim ih onako povrsno...dovoljno da prepoznam value. fokusiram se na ATP...poz

Dzankee
i da krajsleru, nisam ti ja bas za zene...

loooool

radili su sklekove dzanki pio lekove i voleo pushkina

Odlican mec izmedju Vavrinke i Nisikorija. Traje preko 4 sata.

јебо сам му маму! чекао хиљадарку на 100 кинти, таман да не морам сутра да уплаћујем ал КООРЦХИНА