Prijava

dok su slozni ne mozemo im nista, imaju dugmice i bole ih tuki.. (dobro, skoro nista)

elem, imate neke ideje kako zavaditi koje moderatore sa kojim moderatorima? na sta je koji od njih ekstremno tolerantan ili ekstremno netolerantan?

primetio sam da se celt i ciklon nesto ne slazu oko banovanja nekih ljudi, mozda cak i oko zakljucavanja tema...eto na primer, tu bi mogli da ih nekako navucemo jednog na drugog

dajte neke ideje kako isprovocirati da se medjusobno grudvaju pa da mi mozemo vamo opusteno da se zajebavamo

умодујте мене да васкрснем сајт јебему сунце крваво

I da je preimenuješ u Pujaklija. Ne može.

јебо те пујо удупе

јебо те ко ти дао круну и реакције те јебле

ja sam recimo cuo da su neki od njih dobili kes od kazana...eno kostic je na primer onomad dobio mobilni od 300 jura na onom takmicenju

a kazanu to nista...dobilje dve iljade evra mesecno od reklama sigurno...a nekad i vise

Jebo i tebe onaj ko ti dao pehar za one govnjive definicije.

Remac je jači od Smarka. OPA ja zavađam!

АЛО ЉУДИ ДЕФИНИЦИЈЕ СУ ВАМ ГОВНА ПОГОТОВО ВОХОРУ!!!!!!!!!!!

Likovi koji voze Lupa u Srbiji nemaju pravo glasa. Svih pet, ali su oni LGBT pa ko ih jebe nemaju pravo glasa svakako. Ženama sa Lupom je dozvoljeno da glasaju.

Kako vas bre nije sramota da moderišete za platu od 0(slovima: nula) dinara

Remac je jači od Smarka. OPA ja zavađam!

bez razmisljanja, remac je ladobina a smarko se popali na svaku glupost...kako je onomad banovo kuzmana

Meni je Remac jednom rekao da sam stoka. Dakle, i nije neka ladovina.

DA SE OPET UMODUJE SOS A BRUCE JE NETOLERANTAN NA MONARHISTE CELT NA SPORT REMAC NA UNITARNU BOSNU CIKLON SE PRŽI NA SVE AGILNOG BOLI KURAC TRILIJAN JEBEMLIGA A URRADU AKO OPADNE NAPON NAPAJANJA SA 380 VOLTI MOŽDA MU PREGORI INTEGRISANO KOLO

Dilan Dog

Meni je Remac jednom rekao da sam stoka. Dakle, i nije neka ladovina.

a ko je bolji od njega?

a ko je bolji od njega?

Mustaš.