Prijava

reci jednom moderatoru da je drugi moderator rekao da je njegov tata jaci od tate njegovog

Nađeš Ciklona u gradu i kažeš da si Celt. E onda oni nastave pičkaranje preko neta, a ti ne jebeš i dalje.

Trilijan priča po peveteovima kako Agilni i Darth Bruce ne zna komuniciraju zato što su se posvađali oko toga da li su u pravu ciklon ili Remac.

Kaže Remac da je lepši od Smarka!

Pozoveš ih sve na ručak, ali sve. Fazon častiš ovo ono. Pijete, jedete userete se od klope i pred kraj ručka dok oni još jedu izvučeš se ko puvanjak sa žvakom "idem do vecea" i umesto u vc odeš kući.
I kad dođe račun, trt mrt ko će plati, neće niko i gledaš svađu sa prozora:

Ciklon vadi štoljpi da banuje odma ko mu protivureči, Agilni i Brus bi napravili pakt i govorili kako do ovoga ne bi došlo nikad da ljudi čitaju definicije, Celt bi bio najglasniji i govorio kako smo stoka seljačka i u evropi to ne bi moglo tako. Musaši bi se smejo na ćošku stola ko lud na brašno, Kurda nema on se taktički povuko ko što ga CIA naučila, Remac bi naručio još i komplet lepinju i dva piva kad je bal nek je zabava. Smarko bi iz džepa izvadio proteine u prahu i šmrko čisto da se smiri malo da ne jebe svima sve po spisku, Urradu bi se na ekranu ispisalo "?syntax error".

I kad se ismeju, pobiju i ostalo skupimo pare pa pozovemo Kaizena da vrati belu verziju sajta i krenemo u nov početak.

dokle više ove retardirane teme u kojima prozivamo jedni druge i nagonimo na sukobe? smučile su mi se više.

Da su makar kreativni postovi. Vidim svega dva zanimljiva.

ovo što je predložio radijacija može da uspije samo ako je tu Leprikon da isfinansira. ma sranje su svi predlozi.

primetio sam da se celt i ciklon nesto ne slazu oko banovanja nekih ljudi, mozda cak i oko zakljucavanja tema...eto na primer, tu bi mogli da ih nekako navucemo jednog na drugog

uuu, da si ti ziv i zdrav... ne treba nama neki pakleni plan koji ce sos da zakuva u svojoj jazbini da se posvadjamo, dovoljni smo sami sebi.

Nas jedino kaizen može zavaditi, nekima da pare a nekima ne da i eto ga šizenje.
Fuck yeah.

Remac ti ne znaš da plaća kurda?

Znam ali ne smijem tu ništa da se žalim, on je sigurno jači i luđi od mene, ne bih se ja tu bunio.

како смараш сосе, не гуши више са овим срањима трансфербламичним

Ne bi vi mlatili po ovoj temi da WHAM je sve potaman, moderatori.

dzaba ti Џорди sto se uvlacis modovima, da ti kazem ja odma

Mylyci je data otpremnina od 2000 eura kad su je otpustili.
Vi radite za džaba jelte?