Prijava

koliko znam, tema ova ne postoji, a velika je misterija pozadina cijelog slucaja ubistva... koliko je istina ono sto gledamo u dokumentarcima, filmovima, emisijama.... koliko istine ima u filmu Olivera Stonea? koliko ustvari mediji i politika mogu iskriviti informacije?

шта, убијен аеродром у њујорку? покој му души.

otvarač teme očigledno nije svestan rizika u koji se upušta pišući o ovoj temi i postavljajući navedena pitanja, tako da molim moderatore da na vreme uklone ovaj sadržaj sa sajta kako bi se izbegao rizik od obaranja servera.

otvarač teme očigledno nije svestan rizika u koji se upušta pišući o ovoj temi i postavljajući navedena pitanja, tako da molim moderatore da na vreme uklone ovaj sadržaj sa sajta kako bi se izbegao rizik od obaranja servera.

Ne transferblamuj.
Jes, umro je, zapravo poginuo, čuh danas.

KOTO KAŽE KOTO LAŽE DA JE KENEDI UMRO
NIE UMRO NIE UMRO ENO GA NA NEŠNAL DŽIOGREFIKU!

OL VI AR SEEEEEJING IZ GIV PIS A ŠEEEEENS....

ima li ko obavezu?

Umro je brate, umro.
Možda nisi informisan, ali jeste.
Kurčio se, veli 'Neće mene niko', ne treba mi pancir, ne treba mi posebno obezbeđenje, bole me uvo.

ima li ko obavezu?

Striko iz Bostona ispoštovao za našu porodicu.

vukajlija je masonska tvorevina, stvorena da zaglupljuje narod

Ne transferblamuj.

Ne slušajte ovog autora, po nadimku zaključujem da je crnogorac, te da su njegove namere antisrpske.

REAGUJTE DOK NIJE KASNO I OBRIŠITE TEMU, NE ZNATE U ŠTA SE UPUŠTATE.

menijesamodosadno, što ne uzmeš od psihijatra potvrdu da si mentalno poremećen, možeš da primaš socijalnu pomoć?

Зато што је богат.

Moja baba govorila za vreme rata: Klintone, rakovi te izjeli dabogda!

И на крају га изјели раци по курцу, само што нису раци, него Моника Левински, а и није га изјела, него му пушила.

Ne dočeka baka pušenje to mi najžalije :(

јф клинтон је један од мојих узора, још од дана када га је мој други велики узор, др. војислав ђинђић цитирао.

Njega je ubio FBI-aj, koliko sam ja mogao pročitati na netu i pogledati u raznim emisijama.Bio je protiv odredjenog američkog zakona koji bi dopustio Amerima da štampaju novce ko ovce.Ali ne možeš sam protiv svih naravno.