Prijava

treba nam ovako nesto.
desi mi se da krenem da pisem post, pa skrolujem na gore da citiram nekog, u medjuvremenu mi se nesto desi pa odlutam negde. kad se vratim, zaboravim da sam nesto krenuo da pisem i zatvorim tab.

nije tesko da se ubaci, a moze da pomogne.

@
http://pokit.org/get/img/2fa20d583de2ac8a548097f1fd272965.png

Добар предлог. А и лако за направити.

Добар предлог. А и лако за направити.

+1

Sve to lepo, podržavam, više nego korisno, nego.... tam, taram, ram, tam...
KAIZENA BOLI KURAC!

Браво Луксе, победио си, ево ти медаља. Ај може лок, тема је послужила сврси, јебига.

tam, taram, ram, tam

El ovo Marseljeza, Internacionala ili Marš na Drinu ?

Inače podržavam predlog. Ljudi se lako pogube na ovoj Vukajliji. Mnogo zaeban plejs, što bi rekli Englezi ...

I potvrda "da li si siguran?" Kad se odjavljuješ sa sajta. Desi mi se omašim profil dugme i izloguje me.

I potvrda "da li si siguran?" Kad se odjavljuješ sa sajta. Desi mi se omašim profil dugme i izloguje me.

da, i to

<script language="JavaScript">
var needToConfirm = true;

window.onbeforeunload = confirmExit;
function confirmExit()
{
if (needToConfirm)
return "Si siguran?";
}
</script>

bem li ga, ne razumem se bas u ovo, ali tako bi valjda bilo
samo mislim da ce onda uvek da pita, ne samo kad je ukucan tekst...zna to kaizen lolo

I potvrda "da li si siguran?" Kad se odjavljuješ sa sajta.

svima bi valjalo da nas to pita i kad se prijavljujemo ;)

давно сам ја ово реко

El ovo Marseljeza, Internacionala ili Marš na Drinu ?

Slušao četničke malopre kad sam gađao sliku Sonje Biserko zarđalim pikadom, pa odatle muzička motivacija.

Браво Луксе, победио си, ево ти медаља.

Hvala, e ako može uručenje na ceremoniji presecanja crvene trake kad Kaizen ovo uvede.

кој вам курац, из прве руке сам сазнао да тај кајзен редовно чита овакве теме, ал контам да му мрско

function confirmExit(){var e="";$("textarea.comment,input.search").each(function(){e+=$(this).val()});if(e!="")return"Postoji tekst koji nisi poslao. Da li si siguran da želiš da napustiš ovu stranu?"+"\n"+e}window.onbeforeunload=confirmExit

nije pop up vindovanje u duhu sajta, mnogo bi ružno izgledalo realno. Ne uklapa se u ovu estetiku nikako.
E sad, ja sam predlagao ranije nešto oko sortiranja tema na forumu i lakše snalaženje ali sam obrisao uvodni post. Pitanje: Može li moderator da vrati post nakon što je obrisan? Da li se on trajno uklanja ili nekako učini nevidljivim a ustvari je tu.