Prijava

Da stoji sa lijeve strane mali onaj kao fleš plejer i odatle da možemo da pratimo najnovije dogodovštine sa Farme!
Pišite jeste li za ili protiv. Za koga navijate da pobjedi? Ko sljedeći treba da ispadne?
Ja navijam za Eru Ojdanića a mislim da sljedeći treba da ispadne isto Era jer hoće da se vrati kući i vidi se sa svojom familijom.

Za!
Ja navijam za debelu Zoricu Marković...

Prištevac, na osnovu čega zaključuješ da sam trol? Da li je gledanje farme isključivo odlika trolova, pardon, htjedoh reći da li su Vukajlijaši koji tvrde da gledaju Farmu uvijek i trolovi?
Oprosti ali ne razumijem zašto misliš da ne mogu gledati farmu i uz to biti autor na ovom sajtu.

nije pazl trol, samo je malo priglup lol

evo sta je izaslo iz zemlje u Vijetnamu pre neki dan, ljudi u panici, ne znaju sta je,boje se, a neko se ovde drka, pa znate li da nam ga eto sutra i kod nas na kucnom pragu!
http://www.youtube.com/watch?v=wnkO46VLCYo

Mislim da nijesam priglup već da se samo ne trudim po svaku cijenu biti andergraund. Svi gledate farmu samo nećete da priznate. Ja gledam iz kuhinje kad se grijem pored šporeta. Tj. moji gledaju a ja se zainteresujem jer je mnogo interesantnije pratiti dogodovštine iz Lisovića nego izučavati neke tamo pirogovljeve probe ili kako se već zovu.
Šta, vi kao imate nešto pametnije da radite u 20:00h? Ili ono poslije ručka kad je uživo prenos u 16:00h?
Ne jebete, ne učite... Pa šta radite onda kad nijeste na vukajliji?!

Ja vas molim da razmotrite mogućnosti koje bi otvorilo uvođenje ove inovacije.
Pa ljudi molim vas, mogli bi komentarisati sise, dupeta (mada ih nema mnogo dobrih ali realno nijeste ništa bolje trsili otoga), onda bi mogli da pričamo o Lepom Mići i Jeleni Golobuvić kad se svađaju. Mislim ima svašta što bi se moglo raditi. Ako ništa, barem na četu da bude ovaj stream umjesto radija morave jer ga ionako sluša samo par nas a vjerujem da bi većini ovo više odgovaralo.

Eto ja ne gledam farmu, a ni pink. Eventualno na pink family ili movies ako ima neki solidan film. Da li si ozbiljan da na vukajliji predlažeš live stream za farmu? Znači mi koji ne gledamo smo anderground, pa pošto nas je većina ovde takva, ti mu dođeš kul jer si u manjini, iz čega se može zaključiti da je gledanje farme kul? E neš' kolega.

Ne, ne, ne Prištevac. Ti sad hoćeš da kažeš da je Vukajlija zapravo jedan skroz drugi univerzum... To što se ođe okupljaju većinom "kul" (čitaj "andergraund" ljudi) ne znači da su oni koji nijesu kul (čitaj "mejnstrim"), zapravo kul.
Šta fali da se uvede stream? Sigurno bi bilo onih koji bi onda priznali da prate.
Misliš da bi bilo ovoliko pedera na gej paradama da se neko prije toga nije javno deklarisao kao peder?
Tako kad se ja sad deklarišem kao ljubitelj ovog rijaliti programa, sigurno će biti još onih koji će učiniti isto.

Ja sam da se uvede sa desne strane u kafani, da bi se upotpunila atmosfera...
a mogao bih i da odgledam neku kvalitetnu pljuvačinu poznatih dok Jebač moli za odabranu defku jer mu je bio rodjendan, a i fali mu ta jedna za krunu...

Ok, razumem šta hoćeš da kažeš. Ali čet soba Kafana se zove Kafana sa razlogom, zato i ima muzike. Kako Kafana a u njoj Farma? Nek se stavi u neku drugu sobu, čekaonicu il' balkon. Mada opet pričamo u prazno, nema od ovoga ništa, jer nema koga da to i realizuje. Da ne citiram sad Jebača i njegovu poznatu rečenicu što se ovakvih tema i predloga tiče.
EDIT: To bi možda doprinelo boljoj posećenosti tih soba, ako je stvarno istina da dosta ljudi odavde prati farmu.

dok Jebač moli za odabranu defku jer mu je bio rodjendan, a i fali mu ta jedna za krunu...

Не, не, не, требало је да принтскринујеш, зато сам и написао.

jel zna neko kako se može doći do nekog kontakta da se ide u studio kad je izbacivanje?

pazle,trebo bi cesce dolaziti
inace moze farma i u lajvu ona djembela kako place,steta sto nemaju stepenice da niz njih guraju debele zene

Сјајна тема подржавам потпуно.
Мислим да Зорица Марковић Фарма заслужује победу. Ера напоље, Зорица до победе!

zaorica markovic ga izvadila.

навијам за зорицу иако мрзим власе мајку им румунску јебем