Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=pOqjpiEjaM8&list=PLF54101FCC6EB8BCC
Ovaj čovek, najveći um srpske psihilogije i filozofije mora imati svoju temu.
Tumačimo zajedno njegove umotvorine.
Razumimo ih.
Otkrijmo smisao svega.
P.S. Samo nemojte da pišete: Hehe kakav car voleo bih da odem na kafu s njim, zbog:

Mnogi su me pitali "Dr. Protiću, jeste li za kafu?" Svima sam im odgovorio isto: Odjebi! Neka to bude i vaš kredo. Ne pijem kafu. Ne tolerišem razgovor. Ne znam nikog. Ne volim da upoznajem ljude koje ne poznajem.

Немој да ми бесниш.
То му је најлуђа ствар, стално то цитирам. Из онога - савети за успешну везу и ревитализацију брака.

Jebeš temu kad je naslov nepismen.

Budi sam kao svinja. Jer sve je samo posao sa samim sobom za dobro drugih koji ne prepoznaju. I zato budi sam kao svinja i čekaj da te srede, a koga misle ne grizu kao pirane ne zna o čemu govorim.

Hoćeš da odeš, donesu ti kolače. Hoćeš da ostaneš, jebu ti majku. Kažeš im lepe reči, pakuju ti prezir. Kažeš im da odjebu i Harpije postaju Hetere. Realnost, da aspida: Svi smo mi u čeljusti mrtvog lava kojem udahnjujemo život. I zato: neću da neću, neću da hoću. Neću da odlučujem. Hoću da sve dođe i ode i da onda odem. Neka tako govori onaj koji bi da govori. Ja sam doktor Protić.

a santa mariju, ninju i pintu si usidrio u svojoj jadnosti, maestro, kolumbuse, provalio si ameriku i toplu vodu

a i ima već tema, 100%

nema, tražio sam, sajsi ga ahmedovski

Jel ovo tema o prvom srpskom doktoru nauka Petru Protiću Sokoljaninu mom dalekom rodjaku i saplemeniku?

Нажалост не него о Милану Ст. Протићу званом Мигавац.

Сва је срећа да си мртав, јер све је таштина.

Ona epizoda kada citira Apokalipsu danas i Jaganjac epizoda Navlače vam tange za malu maturu

Ovo je poslednja seansa i u njoj ćete ponavljati za mnom: Sve je kurac. Ja sam govno. Jebeš mene. Ne moram da se ubijam, godinama mrtav sam.

И нико неће да коментарише др. Протића. Е срамота!

Немој да ми бесниш.

BOLJE BI TI BILO DA ZAVEZES

Ти ме чекај овде, а ја одо' да серем.

моју жену сви јебу.