Prijava

Потребан ми је стан за журку за нову годину. Постоји ли неко ко издаје станове за журке у Београду и како да дођем до њега? Свака информација на ову тему је добродошла као и предлог о некој другој опцији за прославу.

obicno su ljudi ludi da izdaju gajbu nepoznatim ljudima za novu godinu.
kao druga opcija je da uzmete lokal neki,manju kafanu ili koliko vas vec ima...

ТИРЗ ОФ ШЕЈМ
ФОЛИН РЕЈН

Металике оперите косе не тролујте. Знам да нико неће свој стан да изнајми али смо на пар места чули да изнајмљују станове само за журке и то у ствари тражимо.

Moju babu neš jebat

Е, брате, омашио си, требало је да поставиш тему у подфоруму 'издавање станова', па подсекција 'за нову годину', па тамо при врху 'јебање баба и прикљученија'.

ne znam koliko bi vam odgovarala lokacija na Zvezdari...i prilično je jeftino, a dosta velik stan...čini mi se da je 50e...što i nije puno kad uzmeš u obzir da će vas biti barem 15-20...a može u njega i duplo da stane...al to je u staroj zgradi, nije ni sređen uopšte, po zidovima ima fleka od vina kolko hoćeš...e sad, to je cena inače, taj lik taj stan samo za to i koristi....a za novu godinu ne znam koliko bi tražio, verovatno malo više...
a druga dva stana su na karaburmi, al su dosta skuplji, jedan je 100e noć, drugi ne znam...

Izdajem ja. Samo nije baš u Bg nego u Šapcu. Al nije baš ni u Šapcu nego okolina. I nije stan nego kuća. 100 evra cena

Pezo$ дај шта даш. Ако имаш број, био бих ти захвалан да напишеш или које год информације да имаш ако немаш број.

Imam ja babu u centru, ako bi da je kresnes, 500 evri noc, ipak je rod.

Имам ја једног лика да зовнем, па ти јавим

060/33-23-871 Lik se zove Mladen
to je za ovaj prvi stan, za ova druga dva nemam br kod sebe, moro bi da tražim od nekih ljudi

mladen kod centra?

mozda covek oce da ima intimno vece sa babom...a ja kenjam.samo napred pastuve!
imas u gerontoloskom sigurno neki parti.ima da bude picetine kol'ko ti dusa iste...

jel ti jos treba ??

ekskurzija iz male krsne...

Треба наравно. Ценим да имаш неку комбинацију тако да причај шта знаш :)
Pezo$ хвала пуно, ако будеш могао да нађеш број и од тих скупљих јави, свакако је од користи.
Бабе не дирам, ту је Фраушиловичка, Бечка школа :)

nikolaj se zove, ako ti se ne javi sad na predavanju je, tako da posle okreni pola 7, 7.
broj ti je na pvt.

Pezo$ ништа од тог стана није за журке више.

Nienna јавио ми се лик али су му оба стана уговорена, рекао је да ће јавити ако се промени нешто. Јел постоји неки начин да га наговорим, колико год пута да му споменем да паре нису проблем он не реагује ништа?