Prijava

mislim da sam malo povratio u usta

čitajući temu

šta radiš sa još 4 500
ljudi koji su prijavljeni pod istim imenom, a ilegalno
borave u zemlji.

Nateraš ih da potpišu za Zvezdu i za Partizan. Ali samo ako znaju šta je ofsajd. Ostali mogu da idu u ostale klubove. U domaćoj ligi je 16 klubova. Neka klubu u proseku bude potrebno 25 igrača da bi funkcionisao. To ti je 400 ljudi. Neka ih u proseku ima po 4 u porodici. To ti je 1600 ljudi. Navikli su i na neredovnije plate u svojim zemljama. Ostale u bus plus kontrolu. Par njih da glume turiste u kratkim reklamnim snimcima o Srbiji, a ostatak častiti letovanjem u Crnoj Gori ili Hrvatskoj i nadati se da se neće vratiti.

Evo da probam i ja: mi smo malo šizofren narod. Prvo, stalno se priča o našem tradicionalnom gostoprimstvu. Onda smo decenijama hranjeni pričom o našim nesvrstanim prijateljima. Zatim nam je usađivana ksenofobija. Onda smo na temeljima stare slave konflikta sa Turcima i novih sukoba u Bosni i na KiM, postali hronično antimuslimanski nastrojeni, da bi onda u inat Amerikancima počeli da podržavamo sve muslimane koji se njima suprotstavljaju. E sad, sve je to površina, a ubeđen sam da smo veoma skloni saosećanju, ako samo dozvolimo sebi da se udubimo u priču svakog mučenika čija se sudbina ukrsti sa našom (malo pojašnjenje: kada kažem MI mislim na statistički relevantan udeo u ovdašnjem stanovništvu, da li je to apsolutna ili relativna većina nije bitno, bitno je da je u pitanju dovoljna - kritična masa čije ponašanje definiše "kolektivnu svest" ili "kolektivnu psihologiju")
Dakle, ovde postoji plodno tlo i za nastupe ekstremne netrpeljivosti prema azilantima i za izlive saosećanja i gostoprimstva kakvi se retko viđaju. Pitanje je samo šta će prevagnuti u određenom trenutku. A tu na scenu stupa moja teorija zavere: državi nije u interesu da se azilanti ovde osećaju ugodno iz prostog razloga jer se nigde drugde ne osećaju ugodno, pa bi, ako im se ovde ukaže pažnja, ljubaznost i sl. lepo mogli da kažu "Dobro nam je biti ovde" i da ostanu. A to sebi ne dozvoljavaju ni mnogo bogatije i uređenije države od naše.
Dakle, moj odgovor je da nismo srednje-niža rasa već vrlo tipični predstavnici zapadne civilizacije.

mi smo kurac od ovce i ne trebaju nam jos tudji nesretnici koji oce da se uglave na zapad preko nas.

http://www.vesti-online.com/data/images/2013-11-21/371734_zemunac--youtube_f.jpg?ver=1385016389
Земунац пада у транс под притиском шизифрених тенденција у његовом народу.

Advokado чисто да не буде да памтимо као једноћелијски организми (типично за Србе) - Азиланти се примају у Обреновцу већ пуне 2 године, тачније од 2011. Када су дошли, нико их није дирао, тукао и малтретирао. Добили су све што им је било неопходно за живот. А онда је почело да се пљачка, отима, силује, пребија (поједини азиланти су то радили околном становништву које их је примило), па је људима дозлогрдило и рекли су - доста је. Ако су азиланти нису бели медведи и морају поштовати ред и мир у средини где се налазе.
Ко је крив? Сигурно држава која није припремила адекватно ограђен и обезбеђен простор за њихов смештај, надзор и све друго што је потребно. Са њима пролазимо као и са Ромима који су 80тих смештани у тзв. социјалне станове, које су врло брзо урнисали. После је испало да смо расисти и да их мрзимо јер кажемо оно што је било очигледно - нису заслужили социјалне станове. Подршка Обреновчанима! И наравно подршка космополитама који желе да азиланте населе у своје станове, да их облаче и хране. То је врло лепо и свака им част што нам личним примером показују како ми нецивилизовани, дивљи Срби ксенофобични и пуни предрасуда, треба да поступамо са нашим добрим гостима из пријатељске Сирије.

Отеро си Владемара пичко
јединог који је нешто вредео на вукајлији

Вратиће се Валдерама јачи него икад. Чуваћемо му ову тему док се не врати.

каква сте ви говна расистичка

ja mislim da je valdemar jedina osoba koja cita ove granjkine postove...za 500 evra bi pristao da citam sve to...posle 6. reci krene da mi se spava

Jeste primetili da Granjka nije napravio nadimak za Advokada?

високи плавокоси рус и шваба долазе са кинтом и од њих можемо имати неке користи

мали црни сиријац долази са курчином и од њега можемо имати евентуално неку болештину, прошење и смрђење по улицама, тешко нешто позитивно... док не успе да се ували у неку земљу у којој ће моћи да сиса социјалу на рачун своје сиротиње

Zato što je njegova zemlja razjebana ratom koji podstiče i održava superiorni beli čovek i njegovo kolonijalno nasleđe.

Koga boli kurac? Realno. http://www.youtube.com/watch?v=bkjmzEEQUlE

Država, pogotovo naša jadna država, ne može da priušti da bude filantrop i dobri Samarićanin i socijal-demokrata prema strancima. Država se pravi tako što svojim građanim omogućiš sve najbolje, čak i na račun ostalih.

Cunt Zero Све према заслузи, све према заслузи...

Cunt Zero Све према заслузи, све према заслузи...

A i brat mi je geometar kao i Granjka.

A i brat mi je geometar kao i Granjka.

Ајде, па не мораш баш све да испричаш...

Nisam upoznat sa prethodnim Granjkinim seratrorstvom ako ga je bilo i ne interesuje me ali rekao je ono što jeste.
Slažem se sa Advokadom, samo, to nije nikakva zavera, nego jebemliga neko krajnje logično razmišljanje. Ne možeš da izraniš ni sve svoje državljane a još ti se kače i tuđi. Jebiga tako je kako je.

Teraj bagru preko Drine!
Nas šutiradu po belom svetu a mi ćemo da se solidarišemo i sad da milujemo jadne lopove i probisvete.
Hoće li nam neko reći hvala?
Hoćemo li neke koristi imati od toga (ako izuzmemo zadovoljstvo silovanja crnom batinom koje je blagodet za neke pojedince)?
Ceo svet ih tera a mi ćemo sad Srbi da glumimo humanitarce i da ih puštamo da seru po našoj livadi. Valjda nije! Verovatno su se naši preci borili za to da im unuke arapsko govno teroriše pod pokroviteljstvom same države dok čeka voz za Frankfurt.
Ako neko nije skapirao do sada, od dobrote nema leba.
TO je taj isti rezon što brani đovaka argumentom da on čini dobro za celu Srbiju. Jeste, dobri lepi srbi, domaćinski narod xi xi xi xe xe xe, divni običaji, ljubazni ljudi pa kasnije odu pa nam otimaju kosovo i podjebavaju nas time što podržavaju da nam šačica šiptara podriva pravni sistem.

Marš napolje. Država građanima!