Prijava

pa ameri oce da se priblize rusiji i da izgrade bazu to svi znaju

da izgrade bazu

dizgrade bazu za kiseline
da prskaju po rusiji

Rasni Ameri su izgradili bazu u Kirgiziji jebenoj jos devedesetih

ova tema prosla malo bolje od one moje o JFK, kacte glupi

SMRT U DALASU
NARODNA EPSKA
JEBOTE

koliko ima tih srdja popovica?te jedan umre,te drugi pravi nerede...i svi neki evropejci.k'o da ih stancaju.pa makar ime da im promene.

O SRBINE NIĐE NEĆEŠ STIĆI, REKOŠE PROROCI!!! BJEHU TO LAŽNI PROROCI! SRBIN STIGO U KIJEV!

Vazno je zvati se Srdja...

Ruski odgovor je tesko predvideti. Oni sacekaju obicno da izgine par miliona ljudi, pa onda sednu i razmotre sta ce dalje. Onda posalju jos par miliona da izgine da kupe malo vremena. I na kraju pregaze neprijatelja koji je ostao bez municije, zauzmu mu teritoriju sa koje se povuku posle par decenija i proces krece ponovo.

Sto rece onaj u filmu "Vatrena lisica" "KGB se sporo budi, ali kad se probudi najebao si."

Ja sam skoro gledao emisiju, u Litvaniji neka Profanka zivi u stanu i prima mesecno 300E a za grejanje joj ode 230E. Kaze Ruska zgrada, losa, nema izolacije, a zli Rusi im nabili cenu gasa 30% skuolje nego ostatku sveta jer su se oni prvi otcepili pa im se tako svete. Ali dobri Nemci su resili da im pomognu pa prave skladiste gasa koji ce im dovoziti brodovima.
Ruska zgrada losa?-a KOJU su ti napravili Nemci tj EU?
230 E za grejanje -30%=160E sa tih dodatnih 70 E ce uciniti cuda.
I na kraju sta radis u EU kao profesorka sa 300 E?
U slucaju Ukrajine.
Rusija-damo vas gas, i pustimo vas da uzimate pare izvozeci u Rusiju.
EU-Malo ce se smrznete, ali potpisacete papiir koji ce vam, kad ispunite 1542 dodatna uslova dati mogucnost da MOZDA izvozite u EU, ali jebiga ne po tim cenama.