Prijava

Ovde možete da glasate za tim sveta za 2013. godinu. Ko po vama najviše zaslužuje da se nadje u tom timu? Da li se slažete sa izborom kandidata za tim sveta? Da li mislite da je neko izostavljen?
EDIT: Glasajte za ove naše, nemoj da ste sise.

ja glasao za ostojića

Jel ima da se glasa za šćepotelija

Биће пола Барселоне.

zapravo su iz barselone stavili samo pikea i mesija kao opciju, prilično sam zadovoljan

Ja šibao samo one koje gotivim. Ništa sezona, ništa golovi i dobra igra.
http://zaslike.com/files/e40os4e8pxda7jvvbusz.jpg

u izboru nema luisa suareza. govna.

zapravo su iz barselone stavili samo pikea i mesija kao opciju, prilično sam zadovoljan

Sama cinjenica da se pike našo u tom izboru govori o tome kako je ovo smješno. I guraju Kaziljasa koji sjedi na klupi, više je presjedio nego što je igro a nema Wajdenfelera. Ja stvarno ne znam zašto se toliko forsiraju igrači Reala i Barselone ko da im je zapisano da moraju biti tu. Njemčki giganti su im dobro očitali bukvicu u polufinalu LP

Јебо вас Нојер, огавније створење није шетало зеленим тепихом. Гласо сам за ове наше, занимљиво је, штета што није мало боља понуда.

Njemčki giganti su im dobro očitali bukvicu u polufinalu LP

pa iz borusije i bajerna ih ima desetorica, ne vidim problem? iz reala i barselone ako sam dobro prebrojao ukupno petorica. taman toliko.

jebote ljudi su igrali polufinale lige šampiona, normalno da će staviti makar nekog. džizs

Razumijem to stavit nekog, ali Pikea najveca rupa, njegova sreca je samo sto Barsa ima dobar posjed lopte tako da su protivnicke ekipe rijetko na njegovoj polovini.

Ладно нису ставили Суареза. Који је убр управо постигао хет-трик и то све голчине.

Ала глумите хипстере са нестављањем Месија и Роналда. Нису ни мени омиљени фудбалери, али стварно не знам шта треба људи још да ураде, ако не заслужују да се нађу у најбољих 11.

Нећу да гласам на сајту због Суареза (ала сам им напакостио!), написаћу овде шта бирам из понуде:

Чех
Лам - Компани - Силва - Алаба
Озил - Јаја - Гилдоган
Меси и Роналдо по крилима и Златко у шпицу

У пракси би се вероватно поклали око тога ко ће највише да дрви лопту, али у теорији ми изгледа страшно добро.

http://en.toty.uefa.com/images/teams/EF4DAB2A0830E58C7CF0AD0DCA753789.jpg
dosadno mi pa izarbo vako, sto neko gore kaze jebe mi se za dobre igre i to
metno mi levandovskog umesto matica al mrzelo me da menjam formaciju

http://en.toty.uefa.com/images/teams/07E276A06EF313CC9299E0794D42F7E6.jpg
Malo sam se sprdao.
Aj da na ovoj temi nešto razjasnimo: jesam ja jedini lik koji ne može jebenim očima da gleda ono precenjeno drvo od Levandovskog? Kako bih ga jebeno išutirao i vratio u jebeni Leh da tamo glumi napadača.

Јебо вас Нојер, огавније створење није шетало зеленим тепихом.

U kom smislu ogavnije? xD

U kom smislu ogavnije? xD

Неам појма, лик је просто иритантан, сав је курчевит и ћосав. лоло
Ма пола Бајерна ме нервира, Манџукић, Робен, Рибери, јбт, не могу очима да их видим. Јао да, имају и шиптара на позицији шиптара што би Запата реко.