Prijava

Koju to veštinu posedujete a da ničemu ne služi.

Ja recimo slikam ali u životu nisam prodala sliku, jako sam sebična kad su moja dela u pitanju, ne mogu da ih otuđim.

Ja umem da tarlaham levim obrazom, kao konj. Pritom umem da ispuštam razne zvuke, i to zna da bude dosta smešno. Takođe umem da spojim mali prst i prstenjak, i veliki prst i kažiprst, i bez problema da funkcionišem, normalno hvatam stvari. To izgleda kao šaka od nindže kornjače... :)

Misliš Mindž-a kornjače :D

:) Mindža kurnjače

vi ste talenti za spemovanje:))

Ја се одлично сналазим у простору, али ми то никада није било од користи...

Мислим, можда јесте за нешто безвезе, рецимо, да нађем излаз из неке шуме, али никада за нешто озбиљније...

Mogu da uvijam jezik, izokrećem ga i šta sve ne, retko ko to ume (tako kao ja :D)...

Ja mogu da pomerim zglob na palcu(na šaci) da izgleda kao da je polomljen.

ja mogu da spavam 48 sati i više bez ikakvih problema...xD

Pamtim registracije i datume.

mogu da podrignem kad hocu,mogu da stavim nogu iza glave i mogu da pijem pivo iz flase bez ruku :)

Као и Инсолент памтим датуме. Али имам и таленат да привучем људе да ми испричају све своје проблеме. Кад бих знала који део мене је задужен за то, крви би' му се напила!

znam leet, ali za kad mi treba.
mnogo lako mogu nekog da izvedem iz takta.
mogu da spavam staaaalno.

Isto kao Mara, mnogima služim za ispovedanje :/
Imam talenta da privučem budale.
I da odvezujem čvorove (mada mi je to jedino koristilo dok sam igrala lastiš sa drugaricama ispred zgrade).

Imam medijatorske sposobnosti ali me zabole da ispravljam krive drine.

Dodao bih i ja ispovedanje okoline i privlačenje morona.

Тог талента за привлачење и исповедање сам се ја прва сетила. Само да се зна. ;)