Prijava

Složili ste se da narednih 10 godina vašeg života provedete u podrumu za 10.000.000 evra.
Vaš podrum već sadrži krevet, tuš, WC šolju, lavabo i kantu za đubre. Prozora nema, zatvoreni ste narednih 10 godina u njoj.
http://www.dodaj.rs/f/2X/fz/38aHCQ3h/asdasd.jpg

Imate 30 poena da rasporedite na to šta želite da bude sa vama u narednih 10 godina.
Ako pristanete na 5.000.000 evra možete rasporediti 35 poena.
Ako pristanete na 0 evra, možete rasporediti 40 poena.

Dakle:
10.000.000 evra - 30 poena
5.000.000 evra - 35 poena
0 evra - 40 poena

(desni kllik na sliku, open in new tab)
http://www.dodaj.rs/f/1x/vm/4wLirvfq/basementwellguyswhatwoul.png

Ja 24 bodova.
DAJ JOS PAR MILJA EVRA OVAMO!

Kuhinju, sam da spremam.
Prozor.
Filmove.
Teretanu.
Sredstva za higijenu.
Lekara.
i Mobilni.

Pc
fontele
sve radio stanice
internet.
Prozori.
30 poena.

Zensku osobu po vlastitom izboru, HD kameru i Sve filmove i serije ikad snimljene.
Sa 26 poena, mozda bi mi dali 15 000 000e

jes to gled'o skoro "blast from the past" :D

Jok nego naleteo na neku englesku verziju pa mi bilo zanimljivo i napravio domaću.

knige
travu i opremu
doktoricu
pc najmocniji, net 4mbps

namerno se ne bih sisao 10 godina, posle mi ne treba toalet papir nego kosom brises bulju pa je malo plaknes i ko nova

Mini liniju sa svom muzikom sveta
Kompletnu medicinsku negu
Teretana
Baštu sa pratećom opremom
Sve knjige i biblioteka
Neograničen pristup cigaretama
21 poen, opa idemo!

Много је 10 година, никад не бих пристао на десет година не знам за које паре. И требао си књиге да ставиш да могу да се одаберу.

ЕДИТ лол, како сам написао ово, пребацих на слику и прво ми у око падоше књиге и библиотека хД

pojedini clanovi su zatvoreni i duze od 10 dina,al ne dobijaju kintu.sve sa odredjenim prednostima sa slike iznad.

Zenska osoba po mom izboru, kuhinja i namirnice, prozor, bastovanski alat i semena, radio stanice.

za 100 miliona bi proveo 10 godina u pecini,a kamoli u porumu

aa nisam procitao uvodni post

brate ovo je vrhunska bleja 10 godina i na kraju dobijes 100 miliona evra...

ne samo to nego ne bi ni poneo ni cigare...pristao bi da budem na lebu i vodi za takve pare...a pogotovo ovo ponudjeno