Prijava

Брза храна - 4
Риба - 18
Музика - 4
Књиге - 4
Филмови и серије - 4

То је 34 поена, остаје један, ајде да додам билијарски сто.
Подрум већ има кревет, туш, вц, лавабо и канту. Доста је. И за вас који не капирате концепт, ако има туш и вц, подразумева се по правилима игре да имаш и опрему за то, на пример шампоне и вц папир и тако то. Ово је игра са 4chan-а иначе, таква су правила. Правила подразумевају и да особа по избору то хоће и да вам је буквално савршен партнер, и сексуални роб буквално.

Најопуштеније бих провео 10 година са свим књигама, музиком, филмовима и серијама и рибом по избору.

Hrana spremljena od strane najboljih kuvara - 9 poena
Krovni prozor sa vedrim nebom - 2 poena
Biblioteka - 4 poena
Radionica - 6 poena
Cigarete i alkohol - 9 poena
I to baš ovim redosledom.

Ne verujem da bih izdržao ovih 10 godina da dobijem ovaj keš, ali bih bez nadoknade rado obrnuo 4 godišnja doba.
Dodmorim od svega i svih!

Хм... Је л' има дневне штампе у библиотеци?

Ово је једна од оних тема где свако нешто напише, а нико не чита шта су други написали.

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110412235025/uncyclopedia/images/1/15/Capt._Obvious.jpg

А је л' немам права на посете бар двапут месечно по сат времена? :Ѕ

good food - 9
računar - 6
net- 16
pljuge-4

Svi filmovi - 4
TV da imam na čemu da ih gledam - 7
Sve knjige - 4
Kuhinja - 6
Ukupno - 21 i za deset godina sam debeli genije sa neprocenjivim znanjem...

Женка за секс и остале потребе - 18
Комплетна кухиња са неограниченим свежим намирницама - 6
Кинг сајз кревет - 3
Кровни прозор под ведрим небом - 2
Пиштољ са три метка - 1
Укупно 30

Образложење: Женка која би служила повремено у кухињи повремено у кинг сајз кревету, прозор да се ислуфтира просторија од сека и пиштољ - ако почне жена да се дере и да гунђа. Првим метком да је опоменем, ако не престане, другим ћу да јој пресудим а трећи ћу да сачувам за оног ко ми је нудио 10.000.000 евра, за сваки случај ако зајебе...

cigare - 4

i to motani duvan.

prozor - 2

bitna stvar, može čovek da se baci u depresiju ako ne vidi sunca ni meseca dugo.

pička - 18

čovek je društveno biće, a i da se ne lažemo svako bi voleo da se ogrebe za koitus.

muzika - 4

ne mogu da zamislim svet bez muzike

kuhinja - 6

volim da jedem, jbg

Dakle to je 34, znači uzimam 5 miliona (jer koji će mi kurac 10 kad ni ovo ne bih mogao da potrošim). 5 miliona bih posle trošio na kurve i kokain, putovanja oko sveta, derbi Junajted - Siti, derbi Boka - River, cirko bih kvalitetne alkohole i izgradio bih par zgrada čisto da moji potomci budu lelemudi kao i ja.
E da, ostaje mi još jedan poen da utrošim, i to na

pištolj sa 3 metka

jedan za pičku ako se posvadjamo za vreme boravka
jedan za lika što daje ovu ponudu ako izjebe za nešto
jedan za mene ako skontam da sam retard jer sam izabrao pičku umesto FM 2014