Prijava

Ja sa "muškim mozgom" (jeb'o vas isti ;pp) ću svoje glasove podeliti ženama, jer nas je daleko manje na sajtu, pa mora da se podržavamo međusobno.

1. Insolent Defender - čini mi se da mi je deo pameti kod ove snajke, pošto mi dovršava misli, piše pesme, radi radnje, i tako čupamo, pa sadimo, pa čekamo da nikne po ceo bogovetni dan... Sve u svemu, mnogo mi je draga i jedva čekam da je smuv...ovaj upoznam :))

2. tasmanijski đavo - jako pozitivna osoba, čije ime po ceo dan krasi forumče. Ne mogu da je ignorišem, i da želim... a ne želim :))

3. Marijana P - definicija za ženu zmaja

E, da, da sam glasala za muške bili bi Blek, Pridržinjo i RD. Al' to sledeći put. Oprostiće mi oni :))

Jana
Kuvajlija
Blekce:)

Reservoir dog
definitivno

Jana

K@rizm@

i naravno JA

Jana
Reservoir Dog
Predrazinjo

Да видимо :
Црна Рупа ака Блак Хол
Пас из Резервоара илити Ресервоир Дог
МаријанаП

Duboko poštujem svakoga ko nije glasao ni pisao ništa na ovoj temi.

sevast protestuje jer niko nije glasao za njega. što i jeste čudno, msm.. zar sevasta da zaobiđete??

hahahahahahahhhahahahahahahahah
eto umrla sam od smeha...:))))))))))))))
tigru strasni...cestitke :))))))))))))))))))

...čestitam Janoooo!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))))))

hahahhhhaahhahah bane :))))))))))))))))))))))))))))))))))
ovo me je nasmejalo...ne mogu da se sastavim :)))))))))))))))))))))
hahahahhahahahhhaahha

a bre,ti samo što ne spavaš na četu,i na onoj vašoj temi....!!!:)))

ajd ajd,menjaj avatar,dodaj krunu..ha ha...:))))

ha ha ha
bane ne verujem mislim da je neko kupio glasove da bi ja bila pratilja...zelim da se ponovo broje...:)))))))
Dok ne izdje komisija..ja ne verujem :)))))))))))))))))

ha a u komisiji su:mara munja i mara munja i.....ma namestiše oni noćas,pa kad sam ja uleteo sa glasovima,pitali kao KO JE OVAJ...ha ha...pa prepravljali za tebe....pogledaj...:)))

de da pogledam :)))))))))))
razvalicu ih...znala sam da su namerno nesto odradili...znala! :))))

EEEEE,čestitam od srca pobednicima,a "Missici"-da konačno uspe da izdejstvuje mir u svetu...:))),Šalim se,stvarno ste elita!
Alal vera! :))))

Čestitike Dogu uz konstataciju da je ovo izgleda ipak bio izbor za za NAJ DRUGARA sajta. Jednostavno je nerealno da to nije Black_Hole.
Ende.

Ууу па ја сам добро и прошо ,чак два гласа сам имао на овој теми..... хахахаха

Izbor davno završen.