Prijava

набијем вас све на курац лажљиви и сплеткарошки почевши од Бохора па надаље.
Нећеш јебати никад комад сисице миџетска ћелава џаба си вато принтове и скупљо сличице гованце истетовирано

Видимо се у неком бољем свету где ће имати на овој вукајлији места за Миткета и мене

Поздрав за пар људи, а они знају који су они

Hvala. Pozdrav i za tebe :*

Pozdrav druže, da se vako poselamimo.

nemojte da ga banujete prste cu vam odseci
a ti bajaxe,obrisi ovo sranje od posta

Бог вас клео погани изроди,
куда ћете с клетвом модераторском,
су чим ћете изаћ пред Каизена,
и пред друге админ витезове

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

AJAKSE
LJUBAVI
NEODLAZI
MOLIMTE
.--. .--.
: _ \/ _ :
_\/ \ 6 6 /
\__\ ' /
\'--'/ \__/_
/\ /\ \
/ \/ \
\ /
jgs _\ /_
(__\ /__)

ne budite supci, ako ga zbog te male salice banujete stvarno ste govna...cak su se i te devojke koje su fotosopirane odusevile i nasmejale, jer znaju da je to bila samo sala

a i homsulic nije samo ajaksov dupli, nego taj nalog koristi bar 6/7 autora, tako da ovo pise neko ko hoce jos vise da mu namesti

sta se ovo sve desava ljudi, otislo je sve dodjavola???

bitno je da niko nije baniran kad je rajderova KEVA drzala glavic zagrljen,a sad se banuje za ovo,jer se modovi cepe zenskim osobama

misle da ce jebati,a nece i to nece nikad...

hahaha gde je ta slika sa glavicem zagrljenim?

da je neko fotosopovao moju sliku verovatno bi ja bio banovan

bio neki gif,nema teorije da nadjem,al ima neko sigurno :D

bila slika rajdera kad je bio mali s kevom,ona ga drzi u narucju,on to okacio na temi nekoj i neko napravio gif gde rajder treperi u glavic lolo

докле смо дошли кад банују људе због једног малог рада у пејнту, оде све у курац. не би ово могло да је аркан жив

јеботе пезосе да сам макар ја правио те слике, него нисам.
Да сам правио болео би ме курац.
И овако ме боли курац, ал оћу трајни.

Де ћете људи, ако Бога знате. Где то одлазите, да чујем? Ако је лепо тамо идем и ја с вама!

Daj stvarno odbanujte ajaxa, otkad se vratio forum je pet puta zanimljiviji a i ovo sto olanik kaze, niste banovali za ono sa glavicem a sad za ovo banujete.

homsulic nije samo ajaksov dupli, nego taj nalog koristi bar 6/7 autora

sere mi se od duplih i zajednickih naloga!

pa da, jos je juce bojan extrim koji je pravio te slike, dosao na cet da provocira ajaksa, pita ga kao ''jesi ljut sto sam ti utero kurcinu heheh...pa jebiga, morao sam nekome da uvalim kurcinu da ne banuju mene heheh...sve je to igra jbg ja sam se snasao pa sam okrivio tebe''