Prijava

Pitaj ga da li zna gde mogu da se nađu metlice brisača za Seat Alteu a da nisu one Bosch aerotwin od 45 evra, majku im jebem skupu.

ako odgovara kao ekonomista, mislim da je ovakav neki sled pitanja najbolji

-g. dinkicu, kakvo je vase misljenje kao coveka sa iskustvom i u politici i u ekonomiji o talokovom ekonomskom paradoksu odnosa dobitka i ulozenog, i kako je to funkcionisalo dok ste bili odgovorni za budzet?

naravno, ovo mu 99% nije poznato pa ce mozda da pita o cemu je rec, na sta se nadtavlja...

-pa mislio sam da kazete iz vaseg ne malog iskustva,nda li je stvaro dovoljno, kao sto teorija kaze, podmititi politicara sa svega 1% moguceg dobitka, ili je u praksi brojka veca... ili manja?

http://en.wikipedia.org/wiki/Tullock_paradox

pitaj ga ko ima veci, djelic ili jadranka tabakovic
i pitaj ga dokle ce onaj sultan da nas laze za tih 1000e jebote

zasto ne spasis srbiju i ubijes se?

Pitati ga sledece:
Cica Mladjooo deee-jeee mojee deteeee?

zasto si sisator jajoa pusac kurca gutac pisace i sperme

mlatis dinkica spejsom.

ja ga ubio 337 ;)

DI SU MOJI NOVCI!?!

Није било никакве занимљиве приче на коју их поставио питање, причао је нешто о стезању кајиша, и о томе како би плате и пензије требале да се снизе за 30% како би отплатили неке кредите, бла бла. Такође, проблем запослености/незапослености је проблем јер у Закону о раду "има једна мала зачкољица где каже да предузетник мора да раднику при отказу исплати отпремнину и за све остале и раније фирме у којима је радио". Углавном, досадно било. Хвалио се Фиат-ом и то је то.

Није било никакве занимљиве приче на коју их поставио питање, причао је нешто о стезању кајиша, и о томе како би плате и пензије требале да се снизе за 30% како би отплатили неке кредите, бла бла. Такође, проблем запослености/незапослености је проблем јер у Закону о раду "има једна мала зачкољица где каже да предузетник мора да раднику при отказу исплати отпремнину и за све остале и раније фирме у којима је радио". Углавном, досадно било. Хвалио се Фиат-ом и то је то.

pa sta jede govna, on je to 10 godina razvlacio, i totalno sjebao atmosferu u srbiji za bilo kog ko bi hteo da pokrene nesto svoje. prvi koji javno krenuo da se bori sa tim, i upravo da kenja kako treba da se isprave ovo za otpremnine, i da se snize tereti na plate, kako bi se olaksalo zaposljavanje je ovaj radulovic, a dinkic prica kako on nista ne ume da radi.

nek ide u pizdu materinu, politicar najobicniji, kenja sad, a kad treba nesto da se uradi, ili da svoje misljenje na mestu gde treba da se da, cuti.

treba ga pokopati i zaboraviti. eventualno zatvoriti.

fiat je jebena strana, italijanska kompanija, od koje zavisi kragujevac, i koja ce da se povuce onog momenta kad se njoj dune, koju boli dupe za lokalni razvoj ili sta vec kenja dinkic.

to je cista proizvodnja, nema nekog jezgra koje se bavi razvojem da se to sacuva, i onog momenta kad im se vise isplati da presele to, to ce i da urade.

nek idu u kurac svi redom picka im materina, mazu nam oci stranim investitorima koji jedva cekaju da dodju i da nam daju pare kao, a ovamo bilo kog naseg coveka koji bi da pravi nesto, i kog vezuje jos nesto osim novca, za lokaciju gde to radi, vezu mu i ruke i noge, da jedva prezivljava. samo trgovina i prodaja magle. oni najgori od najgorih, najbezobrazniji i najnemoralniji ljudi trenutno uspevaju da budu preduzetnici kod nas.

nek ide u kurac, bar sam mislio da je iskrena budala, al ovim sto kaze vidi se da nije, vec da namerno, radi licnog interesa je donosio odluke totalno protiv javnog interesa. razapeo bi takve politicare

Toliko je popularan u mojoj opštini da je na izborima u nedelju njegova stranka dobila 164 glasa. Od skoro 27000 građana s pravom glasa, a glasalo je 63,43%. Jebeni Drinkić.