Prijava

Ja mislim da Ajaks ne treba biti banovan, čak štaviše treba biti slavljen od strane svih nas alfa-mužjaka ovog sajta.
Kada se izbaci fotošopirana slika nekog muškića ili čak u izuzetno nepristojnim slučajevima njegove uže rodbine, niko ne reaguje ali kada se izbaci ista sa nekom vukajlijašicom u glavnoj ulozi onda se zaboravlja na rodnu ravnopravnost (jednog dana možda i jednakost).
Nećemo tako dame!

Nema pozitivne diskriminacije.

Nemoj, Ajakse, ne reci nešto zbog čega će ti kasnije biti žao

Френкијеве слике кад су људи качили нисте бановали људе, сад озбиљно питам ово?

БИЛО ЈЕ СМИЈЕШНО И ОВО ЈЕ ШТА САД

A zašto nije banovan i Bokser?

Zato što jebanje koza nije zakonom zabranjeno :)

Jer Bohor je bio posljednji

tananananan

Što joj je krišom u sobu svratio

nananan

штас се усро?

Ajakse, ako čitaš ovo, samo da znaš da je i moj asistent iz anatomije juče rekao da poprečni presjek penisa izgleda kao robot, a na moju opasku da liči više na vanzemaljca rekao je da može i tako da se gleda na to. Živa istina, da ne vjeruješ.
Na tragu smo velikog otkrića! Ne brini ako te trajnuju, bićeš upisan kao jedan od ljudi koji stoje iza otkirća najveće zavjere u istoriji čovječanstva!

Nemoj da kradete, ja sam prvi to provalio!

ajakse, da ti kazem jednu tajnu trajnog banovanja: ako hoces da trajno onesposobis nalog, nemoj da se obracas moderoatorima, to mozes i sam...

procedura:
1. promeni imejl adresu naloga u neku nepostojecu.
2. promeni sifru u nesto sto ces zmureci da nalupas na tastaturi, jedno 20ak tastera
3. izloguj se

i, banovan si trajno. nema vise logovanja. ni sveti petar ne vrati nalog vise.

ko sto sam ti reko u pvt-u, trajni ban ne postoji kao nesto sto mogu moderatori da urade:

trajni ban je relativna stvar, pošto ne postoji. mogu da banujem nekog na 2, 5 10 dana ili do jula 3045., ali trajno ne. tako da tražiš pogrešnu stvar - moćeš da tražiš dugačak ban, ali ja mislim da je i 30 dana dugačko. možeš do kraja života, ali otkud ja znam da ti nećeš da živiš do kad te banujem.

vreme je relativna stvar, trajno ne postoji, trenutak ne može da ima vreme 0, a svi smo mi samo skup ideja koje se preplitaju po mozgovima puno ljudi.

samim tim, 30 dana je isto što i trajni ban, trajni ban može biti 30 dana tako da nema potrebe pričati o tome.

dzaba trajni ban ako si trajno banovan uglavu.

Nisam ja Nikola Tesla pa da se zajebavate sa mnom!

Nemoj da kradete, ja sam prvi to provalio!

Svakako brate, ti si i dalje otac jednog novog pokreta.

Келте ниси мени одговорио?

prvo i prvo, to su bile saljive slike koje nisu nikoga vredjale, a i te autorke su dale saglasnost da bojan ekstrem napravi te slike. posle je ajaks samo okacio na cet sliku koju je pre njega bar njih deset kacilo

Френкијеве слике кад су људи качили нисте бановали људе, сад озбиљно питам ово?

tesko ces od mene da dobijes odgovor, ja sam generalno protiv svega toga, zajebavanja ljudi i bilo kakvog kacenja privatnih slika ili podataka ovde, ali, posto sam u manjini, ne mesam se.

Nije ti odgovorio jer konstrukcija onih rečenica nije dostojna jednog lorda pisanja za kakvog se ti predstavljaš.

Па чекај, дакле постоје двоструки аршини и нејединствен став поводом тога?

ovo samo odgovaram ajaksu kako da se trajno banuje, i pokusavam da resim filozofsku raspravu trajnog bana.