Prijava

Došlo je vrijeme slava i praznika, što će reći, mnogo alkohola i jake rane, pa samim tim i mnogo doživljaja... Uvijek se u ovo doba sjetim kojekakvih anegdota sa slava pa ko velim da otvorim temu, možda neko ima šta zanimljivo da kaže. Jedan dio doživljaja sam opisao u svojoj definiciji jedne prilike, a sad da dobacim još pokoju.

Elem, u jednom selu nadomak Mrkonjića, čitala se slava i domaćin došao mortus pijan. Nije lik moga čitati tako izvraćen već su dali nekom drugom. Kako god j ovaj čitao domaćin je bacao komentare na svako koljeno.
Kad je naišao dio "TRISTO BOGONOSNIH OTACA" i njihovim avanturama, domaćin onako podbočen klateći se povika : mili Bože kud li je ta banda krenula.

Isto u mom kraju ima lik dva sina, dođu samo za slavu i svake se godine posvađaju. Jedne se godine posvadili i ovaj jedan istrgne svijeću iz koljiva i pizdekne drugog po glavi, odmah svijeća pukla, kad stari ode u sobu nosi novu viče : "Znao sam ja da će do ovog doći" , zabode je i nastavi čitati

mili Bože kud li je ta banda krenula.

ААААААААААААААААААААХАХА АААААААААААААХАААААААА ХАХААААААААААААААХА

Kod mene na slavi se jedan lik napio i zaspao xD

Isto, kod mene u selu domaćina unijelo ko badnjak, i kako nije mogao očitati slave uzela žena čitati, na svako koljeno VO SLAVU I ČEST on govorio "IMATE PET POENA", na kraju ga žena gađala slavaricom jebala mu i od tave šupljo

"IMATE PET POENA",

hahhaha
Mrljo, daj jos

ДАЈ ЈОШ БРАТЕ ХААХАХХААХХАХА

Ima i anegdota da se liku nije dalo izgovoriti ime svetitelja i uzme crvenu hemijsku i precrta: TEBE NEMA DOGODINE! Ali ovo sam čuo od mnogo ljudi moguće da nije sa mog kraja

ja sam na slavi uvatio tetku rodjenu za dupe. tad sam se lozio an nju

hAHAHAHAHAHAHAHA konačno neka tema da valja

Znam lika koji kad se napije na slavi ima trip da pravi smicalice, jednom nekom liku natrpao pun gepek cigle, drugom lopatom snijega nabacao, pašo mu otišao spavati, ona nahajcao vatru do daske počela se plastika na onom poklopcu alfe topiti, još na ovog nabaccao sve deka i odjeće što ima, čovjek dobio toplotni udar. Lik ima oko 60 godina.

Jedaom Burijevom komšiji otac umro i nije prošlo godinu dana, kao ne valja se pjevati, lik otišao na slavu a voli zapjevati to je čudo jedno, trpio trpio, samo od neka doba zapjeva : O MOJ ĆAĆA LEDENI U GROBU JA TE VIŠE ŽALITI NE MOGU

Kod mog komšije, inače maskote Šipova, se na slavi, umjesto "VO SLAVU I ČEST", već godinama unazad govori "I NARAVNO DŽEJ".

Pitam se koli je taj tvoj komsija, maskota Sipova?

Učitelj, trubač, ribar, fudbaler, ginekolog i još mnogo toga.

Kod mog komšije, inače maskote Šipova, se na slavi, umjesto "VO SLAVU I ČEST", već godinama unazad govori "I NARAVNO DŽEJ".

Zamisli 15 ljudi kad ovo u glas razvuče

da je njemu ladno, sad bi njemu koža bila ko guščije meso

Učitelj, trubač, ribar, fudbaler, ginekolog i još mnogo toga.

I pre svega domacin coek.

ojojj grohotom se smijem xD xD xD

Zamisli 15 ljudi kad ovo u glas razvuče

Ja sam čuo audio snimak i komirao se.