Prijava

Као што знате, њуз фид на фејзбуку је пун гованах.

Од нове године ће бити још више гованах. Зашто?

Зато што рецимо није бесплатан фејзбук. Могли би ми да разглабамо колико оћемо, али у ПРЕДЛОЖЕНИМ СТРАНАМА ће нам искакати нешто за шта Фејзбук сматра да је релевантно нама због тога што смо пре христа лајковали неку глупу страницу. Избациваће нам сличне странице.

Мислим, ако сте лајковали нешто о продаји на нету да би патике наручили или слично, затрпаваће вас Фејзбук рекламама са сличним страницама.

решења:

1. Једноставно идите у ваша свиђања и дислајкујте сва говна која сте случајно или намерно лајковали и кренте са странама изспочетка.

2. Ставите да живите у некој пичци материни. На тај начин вас неће смарати локлане странице у предлозима који ће дискачу на насловној.

3. Ставите димате мање или више година него што имате.

Преварите Фејзбук! Јер није беспалтан. Он ваше податке о свему што сте унели продаје оглажшивачима!

Neam nalog. Boli me paja.

2 i 3 odavno uradjeni. Jedino mi ime pravo i nesto fotki.

Једноставно идите у ваша свиђања и дислајкујте сва говна која сте случајно или намерно лајковали

To sam odradila pre neki dan. Zatrpaše me.

Тек од нове године ће да затрпавају. Срећом нисам ко нека напаљена клинка лајковао 4500 страница

Neko mi obrisao defku baš o tome.

ne znam dal je do add bloka sto imam ili sta vec, fala bogu, meni ne izlaze govna reklame vec samo govna sto iseru moji prijatelji.

Add block sklanja govna, + ja koristim social fixer koji takodje skloni s fejzbuka ono sto neces.

ja ne znam otkuda vam toliko problemi, kod mene sve ok

https://github.com/artnc/facebook-friends-ranking

kad smo kod fejzbuka, evo vam kako mozete da izlistate listu prijatelja koji su vam trenutno "najblizi" koji ce sa vecom verovatnocom biti u news feedu. verovatno ima tako nesto i za reklame.

a i taman da vidite kojim ribama najvise gledate slike :)

Sad npr. da se bičarka koju najviše posjećuješ zove Ivana, i kliknes na facebook search bar da tražiš nekoga sa slovom I, uvijek će kad klikneš I da ti prvo nudi tu bičarku.

То исто неваља ако девојку имаш, то са иваном.

Vrlo malo stranica sam lajkovao uopšte i te su uglavnom Grobarske ili od nekoga sa Vukajlije. Nikada nisam osetio potrebu da lajkujem Najk ili Soni ili tako neki kurac.

krupovrbaski zmaj

ja ne znam otkuda vam toliko problemi, kod mene sve ok

Verovatno si ko što Voks kaže naveo da živiš u nekoj pripizdini xe xe.

Mene samo zatrpava svakodnevno Dunav osiguranje. Nikakve veze nemam sa njima niti sam ikada išla na stranicu njihovu.

Znaju oni da ti registracija ističe u Januaru.

takoe. nismo mi korisnici fejzbuka, mi smo mušterije. korisnici u oglašivači...

Lemaji svaki dan iskače akcija "Ahh Bra grudnjak -80% - Tri grudnjaka za samo 999.99 dinara".

Pa jednom kad vidiš reklamu, označiš je kao nezanimljivu, neće ti se više pojavljivati. Imaju i ona dodatna pitanja o tome šta vas interesuje, ali nije preporčljivo na to odgovarati, da ne bi dobili reklame u vezi s tim.