Prijava

evo prva realna i poštena vest o celom slučaju:

realna i poštena vest

Хахаха, еј, а замисли да им је све ово била фора. Да тролују зарад популарности, не смем ни да замислим који би хаос настао да то признају.

Тхилмо, је л' ти и она двојица знате причу о дечаку који је викао "вучић, вучић"?

Vučić živi negde kod ju biznis centra, bar jednom nedeljno naručuje hranu iz restorana koji drži moj drug i on mu odnese do stana, gde uvek Ksenija, njegova žena primi porudžbinu. Kaže mi da već dve nedelje nisu naručivali ništa, odnosno da svi u ju biznis centru pričaju da se Ksenija odselila od Vučića, a da je on doveo novu mladu.

Elem, kako niko od novina nije smeo da piše ništa o tome, ne treba ni da nas čudi to što je skinuo ovu dvojicu sa programa, pošto je očigledno da sve medije drže pod kontrolom. Osim Vukajlije. Mada, emisija ove dvojice nije ni bila ništa specijalno, ali svejedno, radi se o principu.

хахаха врх фора тик так пичкоусти јебе... другу жену која је '85. годиште и трудна опаааааа!

Dukka zatvori ortaku restoran, mrtav ladan. KAKAV SI TO COVEK DUKKA!!!

U stvarno jebote, o tome nisam razmišljao. Možda i ja mogu da najebem zbog ove informacije. Aco, izvini zbog tračeva, komšija mi koristio nalog, nisam ja ovo gore pisao.

Пређох данас погледом преко неког текста на Тарзанији који се тиче ове свадбе, толико су јадне форе као да пишу сценарио за Ивановићеву емисију, неко ретардирано набрајање које би ваљда требало да буде смешно...

to bre ja zovem godisnjim odmorom

Ni na glasanje nije došao sa ženom. Zašto je krije?

Mora da je zesce groblje, cim bas toliko krije.

Sasvim slucajno reporter Sluzbenog glasnika SNS-a?

Koliko ga voliš Tamara. Tamara, Tamaraaaaaaaaaa?

Koliko ga voliš Tamara. Tamara, Tamaraaaaaaaaaa?

Kad je preotme fazon Neša Slina, pa kad Vučke ode ispod prozora da joj peva: "Ko mi tebe uze, Tamara".

Jesu se vratili ovi sa godišnjeg ili će biti na godišnjem još četiri godine lolo

Što te Slina jebe Tamara, Tamara...