Prijava

Okej, imate nadimke koji ste stekli u detinjstvu, imate nadimke koji ste stekli vašim podvizima i blamovima, imate nadimke koje ste sami sebi nadenuli... A da li znate kako ste zaista upisani kod vaših bližnjih u telefon? Da li vam je to bitno? Šta mislite o tome kako su vas upisali?
Za analizu vašeg nadimka u tuđem imeniku pošalji deky na 1213. (pola prihoda od sms-ova ide za cveće maloj Tijani) !!!ovaj italik deo nemoj da čitate ako smatrate da je kuckanjem ove rečenice negde u svetu umro sepet malih zeka!!!
Takođe ako imate nekog vukajlijaša upisanog u fon slobodno podelite sa nama kako ste ga/je upisali.

Pouzdano znam da sam na dva telefona upisan kao "Deki derpe kralj hobita", takođe u jednom kao ""Deki TROIKA", u tri kao "Conga", u dva kao "Klempa", u jednom "Čempa", u pet kao "Pepe", u jednom "Pepe animal", "Kaličanin", "Mađija", "Deki legenda geometar", "Brat Nupsi" itd...

Код мене си уписан као Деки аод, креативно зар не?

Cekaj brate, i ti si geometar?

Znam da me žene često upisuju kao 25...

cekaj, ova tema sluzi za hvalisanje u koliko telefona potoji moj broj? ili kao ovaj 25? jadno zaista...

stvarno jadno.
ja sam upisan kao 28.

Nem pojma. Znam da ja upisujem sve bez izuzetaka u formi "Ime - razmak - Prezime", od žene, brata do poznanika i bode mi oči kad SIM kartice ne dozvoljavaju veći broj karaktera za tekst dužeg imena i prezimena, pa skrate kad je duži tekst. Jebiga, kad sam bolesno pedantan.

E, da - bezveze tema.

cekaj, ova tema sluzi za hvalisanje u koliko telefona potoji moj broj? ili kao ovaj 25? jadno zaista...

Jeste

Cekaj brate, i ti si geometar?

Da, imaš višak 150 evra? Obrati mi se za bilo kakvu pomoć oko imovinsko-pravnih odnosa.

cekaj, ova tema sluzi za hvalisanje u koliko telefona potoji moj broj?

Čekam.

Verovatno najretardiraniji deo teme, bar se nadam.

(pola prihoda od sms-ova ide za cveće maloj Tijani)

i ti

Sto dalje implicira da smo kolege :)

Zar ti nisi kosinjer gitarista?

Id u kurac. Sta je to?

narkoman,sektas,sodmizovanje i orgijanje sa sotonom i hitlerom.to je valjda to :)

Metalika? :)
Možda sam te pomešao sa PrankMasterom :)
Dakle, kolega a? Gde radiš? Kako si upisan u imenik svog gazde? lol
Ja sam kod moje gazdarice upisan kao Deki novi 2 lel

Lukѕ
Nem pojma. Znam da ja upisujem sve bez izuzetaka u formi "Ime - razmak - Prezime", od žene, brata do poznanika i bode mi oči kad SIM kartice ne dozvoljavaju veći broj karaktera za tekst dužeg imena i prezimena, pa skrate kad je duži tekst. Jebiga, kad sam bolesno pedantan.

+1

Sa' će Luks da mi kaže da je Slađa upisana u njegovom imeniku bez izuzetaka u formi "Ime - razmak - Prezime"...