Prijava

Pa zar zbog npr. njenog utiska da sam ja dva dana orgijao negde, ili krao, ili hteo da pobegnem ili šta već, da dovodi u pitanje izgradnju od nekoliko godina.

Е ово ме је одувек копкало, како жена може да тврди да познаје свог мужа ТОЛИКЕ ГОДИНЕ а није спремна да му опрости испад који, у суштини, не нарушава везу? Хоћу да кажем, ако је све године знала да је он склон испадима, што одмах није рекла то? Или само тражи разлог за кавгу, што је, мислим, чешћи случај

Jankela, zato što te od malena uče (uglavnom) da akumuliraš bes dok ti ne prekipi, jer se u većini sredina ono kad odmah planeš smatra jako nekulturnim, pa ti se usadi taj instinkt trpljenja (pametniji popušta) još od detinjstva, i onda u jednom trenutku kad ne možeš više, pukneš kao i koža koja pamti i akumulira svako izlaganje UV-zracima od rođenja do smrti, pa kad pređeš njen kapacitet- opala evo raka, i nek ide tih deset godina trpljenja ispada u kurac, ionako su bile nategnute.

Bilo je tih bračnih parnica koliko nećeš, bilo nešto na Historiju kako su u srednjem veku od svih parnica 70 odsto bile vezane za pokušaj poništavanja braka, pa je crkva odlučivala da li je zavet rečen kako treba, da li je bilo prevare, da li su rođaci, na sve načine su ljudi pokušavali da se razvedu, samo je to kod nas bila mnogo veća sramota.

A i ljudi realno razmišljaju, ajde duđem u taj brak, napravim dva komada dece, pa i da se razvedem, boli me uvo, bar mi više matorci neće kljucati glavu sa ženidbom. Ovo je bukvalno komšijski primer u zgradi.

Moja drugarica se razvela jer nisu imali terasu u garsonjeri. Problem je nastajao zimi, kada se sušio veš po kući, a on nije hteo da puši pored otvorenog prozora.
Sad su u kombinaciji i super im je.

Ja sam se oženio u dvaespetoj. Imam dobre predispozicije da se razvedem jer mi često porodica nije na prvom mestu i nisam ponosan zbog toga. Mada, nadam se da ću se opametiti pošto volim svoje dete, a i ženu fala svevišnjem.

kakvoj bre kombinaciji?

Kres kombinaciji.

koja glupost jebote

bezite ljudi od zena dok jos imate dobro zdravlje

Ovo što je pezos rekao:

Osnov svake veze je po meni POSTOVANJE, onog trenutka kad ono nestane gasi se sve...
mozete da se volite do neba i nazad, al ako se ne postujete kad tad ce da pukne sve....a ne znaci automatski da ako nekog volis da ga i postujes.

Mislim da se ljudi olako razvode, sve manje su spremni da prebrode zajednički neku krizu, koje brak mora da ima, ne dao Bog da nešto promene na sebi što onom drugom smeta, bar sam tako stekla utisak iz više brakova za koje znam kako su pukli.
Nekad je i bilo sramota razvoditi se i težilo se "bar zbog dece" da se ostane u braku, pa je to valjda doprinosilo da se ljudi više i trpe.
Najgore je kad se u brak uđe isključivo zbog neočekivane trudnoće, to je unapred osuđeno na propast, samo je pitanje kad će da pukne, a verovatno je bolje što pre.

i to sto je ljudima lakse da traze promene od svojih partnera, a isto tako nisu najcesce spremni da promene nista kod sebe...znaci ti se menjaj kad god meni tako odgovara, a ja cu da budem ovakva kakva jesam, ili kakav jesam nebitno

ja i dalje cekam da moderator odreaguje, jer sam jebeno pola dana preplakao od kad sam video ovu temu.

kakva glupost od teme .I.

разводе се зато што им иде до јаја, пуни су кеша па имају за породична зимовања на златибору и летовања на мору. јебига досади и то људима

Да ли се то догађа зато што људи превише очекују кад ступе у брачну заједницу па се после толико разочарају кад схвате колико ће ту морати да се изборе за себе и за везу или ту, ипак, постоје компликованији фактори? Да вас чујем, vox populi, илити по нашки- оплетите

Jer ti se stari napali na neku 10 godina mlađu, da ti ja rečem.

/katanac

nece zena vise da gleda usirenu jarcevinu kod muza kom ne pada na pamet da se zapere makar ispod pazduha, a kamoli nesto vise

Normalno da će da joj nabije tanjir u usta kad nadje dlaku u pireu

Razvod je ok.
No, pre nego što se pristupi istom, valja popričati sa sobom :
-da li sam uradio (la) sve što treba da nam u braku bude dovoljno dobro?
-ako jesam, i stvar ne mrda sa očajne tačke- razvod!!

Mogu da se razvedu samo oni koji imaju kintu da žive sami (sa decom) ili imaju na koga da se oslone. Obično su roditelji kamen temeljac za svaki novi list koji okrećemo.

Razvod je za pičke.

Jeste. I ove zene su otisle u kurac. Gledaju one emisije sa Sanjom Marinkovic, pa kao tragaju za srecom i ispunjenjem zivota.