Prijava

OCETE DA SE POPRAVI CITANJE? LJUTI STE STO AUTORI VISE NA FORUMU UMESTO DA PISU DEFINICIJE? POSTOJI RESENJE ZA VAS. KAIZEN TREBA DA UVEDE OGRANICENO VREME NA FORUMU I NA CETU. A SVAKI PLUS KOJI DOBIJETE DAJE VAM MINUT VREMENA. ALI TO NIJE SVE ZA SVAKU DODELJENU OCENU DOBIJATE 30 SEKUNDI. A, STA KAZETE?

šta se dereš nismo gluvi.

pa isto se dere onaj na tv shopu

Да само ове галамџије што се буне прочитају пар комада дневно не би било кризе...

Ја мислим да је ово увод у најдужи бан који расног може да стрефи. ајајајааааа

http://www.zlatomed.com/slike/divovi/vrcaljka.jpg Врцаљка је део опреме која омогућава вађење (врцање) меда из саћа. Рамови се смештају у врцаљку и окрећу се, а затим услед центрифугалне силе мед излази из саћа и удара у зид врцаљке. А затим се слива ка славини врцаљке и складишти се у амбалажу. Пошто пчеле мед стављају у саће са обе стране рама, потребно је рамове окренути и поновити врцање. Врцаљка може да буде на ручни и електрични погон. У пракси, чешће се срећу врцаљке на ручни погон, а на електрични погон су присутне у већим пчелињацима. Врцаљке се разликују и по броју рамова које је могуће одједанпут врцати. Најчешће су врцаљке са 4 места за рамове, али нису ретке и са више места.

Оће неко да банује коначно овог инвалида?
Нећу да читам јебем вас уста.

jebo te onaj ko te odbanova. šta kažeš na to?

Koja antitezna zastava sunce te jebalo
Zasta Austrije, grb kraljevine Srbije sa petokrakom u sebi i ljijlanima sa strane i krstom na kruni.. u jeeeee

Banujte ovog debila i sve ovakve. Dokle više tolerancija?

vi se bunite sto cete morati da pisete opaaaaaaaaaaa

JA SAM RASAN je 7/10 trol... šteta što mu je kvantitet ispred kvaliteta, onda bi ovi postovi bili kulji mnogo.

rasni ima jači prosek na defkama od mnogih moderatora. Mislite o tome.

JA SE SLAŽEM SA OVIM PREDLOGOM!

OGRANIČITI DELOVANJE ČETERSKE HARE KRIŠNA SEKTE!

Да се уведе ограничење за коментаре, како се дефиниције не би претвориле у чет.
-Јао дусхо как ти је добра дефкитза :* +++
-хвала сртзе јао данас сам четри пута кењао јео сам неку подригушу и случајно ставио ужегли мајонез јер сам био опчињен твојим дефкитзама и нисам могао да одвојим очи од монитора :-(
-јао дусхитзе моја, сад ћу ти кажем мајкин рецепт за проливчину само да је зовнем из кујне ај ти баци још један коментар дотад да нас примете овде ;)

итд.

Да се уведе ограничење за коментаре, како се дефиниције не би претвориле у чет.
-Јао дусхо как ти је добра дефкитза :* +++
-хвала сртзе јао данас сам четри пута кењао јео сам неку подригушу и случајно ставио ужегли мајонез јер сам био опчињен твојим дефкитзама и нисам могао да одвојим очи од монитора :-(
-јао дусхитзе моја, сад ћу ти кажем мајкин рецепт за проливчину само да је зовнем из кујне ај ти баци још један коментар дотад да нас примете овде ;)

итд.

+1

Три коментара дневно (србски) и фајронт.

Tri slova na četu bolje.

Ne, tri karaktera ustvari.