Prijava

Moj brat od ujaka, Bob Rock, me zamolio, da za njegov rođendan otvorim ovu temu. Molim vas nemojte mi govoriti da sam šupak i govnar, inače ću vam reći da ste govna.
Pozdrav Stevanu :*

da znas da jesu...

Занимљива реакција.

Ti i tvoj brat od ujaka ste retardi, i to nepritajeni. Mislim stvarno, DOKLE VISE KOJI KURAC SA GLUPIM TEMAMA???

Ja mislim da jesu jer se svi smiju kad im zavuces ovecu sargarepu u dupe dok spavaju.

Аутобус

Ti i tvoj brat od ujaka ste retardi, i to nepritajeni. Mislim stvarno, DOKLE VISE KOJI KURAC SA GLUPIM TEMAMA???

Ево примера како срџба води само ка још већој срџби.

Ti si gej autobuse.

Dilan doze, ne mogu ti odgovoriti na gorepostavljeno pitanje, ali ti zato mogu reci sta je linjanje.

Linjanje je pojava kada se stara dlaka zamjenjuje novom. Zdravo linjanje kratko traje i omogućava potpunu izmjenu mrtve dlake, a krzno poslije linjanja mora ostati sjajno. Ako linjanje predugo traje, a dlaka gubi sjaj, potrebno je životinju opskrbiti dodatnom količinom vitamina. Do pojačanog opadanja dlake može doći i tokom različitih kožnih bolesti, ali dlaka može pojačano opadati i prilikom nekih dugih bolesti (upale pluća, prehlada) ili hormonalnih poremećaja. Pas i mačka se linjaju dva puta godišnje i to u proljeće i jesen. U pojedinim fazama linjanja ispadanje dlake može biti vrlo izraženo, što vlasnici često opisuju kao "ispadanje dlake u hrpicama", dok u drugim fazama dlaka ispada konstantno, ali slabijim intenzitetom.

kapiras, kao latentni, ali ne krijem, konstas

Ja jesam, i to ne krijem

saće stevo da iskoči iz ormara i kaže BU!

Dilan Dog
Ti si gej autobuse.

Ah kakvo olaksanje sad kad sam provaljen, vise nemam potrebe nista da krijem tako da nisam vise pritajeni homoseksualac, sto dalje implicira da nisu svi ljudi homoseksualci i da je glupa tema, sto potvrdjuje tezu koju sam iznio u predhodnom postu da ste ti i tvoj brat od ujaka bob rock retardi i da zatrpavas forum govnima.

STEVANE VRATI PROFILNU SA RUŽIČASTIM PRELJEVOM. TO JE NAJSUPTILNIJA PORUKA DRUGIMA DA JE NEKO HOMOSEKSUALAC KOJU SAM JA IKADA VIDEO

Ah kakvo olaksanje sad kad sam provaljen, vise nemam potrebe nista da krijem tako da nisam vise pritajeni homoseksualac, sto dalje implicira da nisu svi ljudi homoseksualci i da je glupa tema, sto potvrdjuje tezu koju sam iznio u predhodnom postu da ste ti i tvoj brat od ujaka bob rock retardi i da zatrpavas forum govnima.

ŠTO SE LJUTIŠ, AUTOBUSE? HRISTOS VOSKRESE, BRATE!

Паде ми на памет онај виц.

• Znate li gde je granica između Srbije i Crne Gore?
• Tamo gde prestaju da ti jebu majku, a počinju oca.

ŠTO SADA MENE VRIJEĐAŠ, STEVO? HRISTOS VASKRESE, BRATE!

Ваистину васкрсе.