Prijava

Al si se prosro maestro, za to možeš naći ljude i ovako, šta misliš da svi imaju uključen lukac i čekaju tebe da dođeš da im naručiš "usluge"?
Prvo možeš i vako
Drugo možeš uz malo mita
3,4,5 i možeš uz spyware.

kakve dubine veba, šta jedege govna

Jednom bio iz znatiželje, bilo mi dosadno i udjem na neki dip veb jutjub, pustim random klip a u njemu neki kinezi stoje i ne mrdaju, a pored njih jezivi klovn drži kofu neku, sa govnima valjda i sipa im na glavu, oni povraćaju, pene...najogavnija stvar koju sam gledao. I reko batali ovo. Plus što je prepuno viruščina i skroz nebezbedno.

Ne vredi daunima pričati bilo šta. Gluperde hahaha

Dobro ljudi iskreno nisam dipvebovao jer sam nestrucan sjebacu nesto, al sam gledao na yt. I vise mi se niti gleda niti pretrazuje bilo sta tamo

Za 400$ prijatelj je dobio oko 5000 brojeva kreditnih kartica, skinuo ukupno 10000€ kad je bio u Bugarskoj na saobraćijadi

Saće fade daun da napiše da lupaš
3. 2. 1...

Ova vukajlija je srpski deep web za sirotinju, zamazali oci narodu posterima i definicijama a ustvari sta sve krije ovaj forum, sjebo je i hardcandy.
P.s. ne znam sta je hardcandy ali mocno zvuci, procitao sam na slici iz prvog posta

Bohore jel ti žao nekad što si toliki debil?

aj nek mi neko ko ume taj deep web nađe pdf "Law of 13s" tnx

HAJDE DA SPOJIMO BAMBIJEVOG OCA I SIMBINU MAJKU!

Ko moze meni da udje na dw neka gugla: VARDY TIPS; FIXED MATCHES 100% WORKING

slepi je l zajebavas ili znas sta je taj law of 13s sad guglao izgleda neko prezajebano sranje

Pa brt kao neki zakoni koje laminati oće da uvedu kad uspostave novi svecki poredak, al ne znam šta on sadrži, zato mi treba pdf

Edit: može i .epub

aj prosledi kad dobijes hah

Slepi natero si me da guglam ovo. Dabogda te kidnapovali iluminati

Aj otvori neko temu o iluminatima i novom svetakom poretku ako ima muda

Haha šta se gložite nubare, srediće Putin nevaljale laminate

mislis da putin nije clan

Структура ове организације је пирамидална. Од 1. па до 33. степена моћи, масони могу бити сви, Јевреји и гоје (нејевреји). Потом 34-66. ниво могу достићи само Јевреји, док су нивои 67-99. само за левитски Јевреји. После тога иду 22 јерофанта-окултна свештеника. По неким изворима, на врху стоји свевидеће око Луцифера, Сотоне.

Novi svetski poredak znaci da su jevreji rasa br 1 pa onda ostali a crnci zadnji i da se ukidaju dojave marihuana postaje legalna, toliko od mene