Prijava

Ja licno poznajem jednog masona, zove se i preziva isto kao ja, i neka daljna smo rodbina. Naravno, on ne zna da ja znam da je on mason, a to sam slucajno otkrio na internetu. Nisam imam nikakve koristi od njega, ne posecujemo se, ne cujemo se. Profesor je na drzavnom fakultetu u Beogradu. Cisto da dokazem da svako od nas zna neke masone, i da, to stvarno jesu profesori. Moj jedan blizi rodjak nam je pricao da je imao ponudu da udje u masone. Jedan njegov prijatelj (za koga ovaj nije znao da je mason) mu je uz neku lajt pricu proturio link na fejsu od sajta "slobodni zidari" i rekao mu nesto u fazonu hocemo da nam se pridruzis, javi se. Ujak je odbio.
Ne baronisem nista od ovoga, sigurno se u vasoj familiji (npr: Petrovic) neki vas dalji rodjak isto kao vi (npr: Vladimir). I znam da svako od vas kad se kaze ujak pomisli na lika sto kolje svinje ili balira seno, ali moj ujak je jako zvucno ime u svojoj sferi posla, pa im je trebao njihov covek tu. Da li je to muzika, film, pisanje, slikanje, gluma, novinarstvo, sport ili politika, ne bih sad da otkrivam

Jos jednom apelujem na ljude sto dipvebuju da traze fixed matches da uzmemo pare neke, garant ima

Nasao sam ja, zove se fixed matches service, link je na hidden wiki

Ja sinoc klikno na neki link i dosao mi hitman na vrata u 4:20 kaze trazio sam ga nasao me preko ip adrese ja mi reko ma jok brate slicajno sam i on kao OK i ode tuzan

Kako to brate ima onaj na fb prodaje za 50

Pa ti se onda kladi na fejsbuku ahahahahahahahaha

Ok žestoka količina trola i nemanja pojma na ovoj temi.

Kada sam jurio End game tozla baš sam zaglavio po deepwebu.
95% stvari na netu nemamo pristup iz Srbije. A 99% od tih 5% je na nerazumljivid jezicima. Tako da ono kurca sišite sa deepwebom kojem bez proxy-a u Istočnom Timoru nemate pristup.

ko na dipvebu zna da sam iz srbije? Ip mi se menja konstantno

Visita Rectificando Interiora Lapidem

ukucajte
thebrotherhoodofthesnake

u jebo mamu usao sam. sta dalje

ок, учланио сам се и видео да је између осталог комшија мића са трећег секретар њиховог братства за нови београд. уједно је и председник кућног савета. нема шта, ово братство држи своје људе на свим челним позицијама у земљи