Prijava

Drage Vukajlijašice i cenjeni Vukani,

Otvaram temu sa namerom da se prokonsultujemo šta bi to naš sajt izvuklo iz blata i vratilo na noge, figurativno. Svima je jasno da je čitanost enormno manja, posećenost sajtu rapidno pada. Daklem, vaši predlozi upravo za poboljšanjem Vuje.

Sve ono što vi smatrate da bi moralo da se učini. Da li je to sam dizajn sajta koji je poprilično zastareo. Ili je u pitanju loša reklama sajta na javnim mrežama preko kojih se sajt i proslavio. Šta je dovelo do slabe čitanosti, ocenjivanja ne samo definicija već i postera pa i reakcija. Kako motivisati autorstvo? Itd.

Kase Vukajlija kadgod, pre 4-5-6 godina zesce uzdigla u internet svetu, gomila mladih ljudi (izmedju 10 i 12 godina) odlucila je da se uclani i pruzi svoj skromni doprinos sajtu, u vidu postera o zakljucivanju dvojki, roditeljima na roditeljskom i bezanju sa casova. Tada je posecenost sajtu naglo skocila, ali se povecala i kolicina djubreta u vidu stotina istih postera, a kasnije i reakcija.
Ne velim da sam licno preterano plodonosan autor, ali se zato trudim da ne baljezgam svasta po definicijama i posterima. Nazalost, kod mnogih to nije slucaj, pa i dan danas imamo cast da u posterima i definicijama vidimo milijarde puta prepricane viceve i skolske posalice. To je jednostavno nemoguce zaustaviti, jer kad se nesto proslavi kvalitetom, napali se bagra i onda i ona oce da ucestvuje. A kad se bagra napali, onda nema spasa. Ovo je prirodan proces i treba ga pustiti. Ciklus ce se svakako ponavljati na svakih par godina.

Nisam siguran Herein to u vezi ciklusa. Cenim da kad jednom umreš ti si gotov zanavijek. Jedino ako si Džajsus pa da vaskrsnes. A slažem se to za dječurliju.. mada u tom periodu samog nastanka sajta pojavilo se mnoštvo danas izuzetno dobrih autora. To su dva različita perioda. Ako mene pitaš kao nekoga ko je relativno nov- ovo danas je žešći bulšit, potop kako god.

Otvaram temu sa namerom da se prokonsultujemo šta bi to naš sajt izvuklo iz blata i vratilo na noge, figurativno.

Ja sam imao neki predlog i otvorio temu pre godinu dana, reakcije su bile uglavnom pozitivne, diskusija se razvila, a onda je tema zakljucana.

Pametnom je jednom dosta.

Ja mislio tema o izborima i LDP.

Ajde da vidimo kako krene. Možda Kajzen i modovi shvate da bi bilo normalno da dadnu i nama šansu makar da predložimo nešto. U istim smo gomnima ko i oni.

Da se uvede nova kategorija - vinesi.

I bilo bi dobro jos jedno 30 dobrih autora po 10 za svaku kategoriju.

daj bre, dobro je reko ollanik, koga vise boli kurac da vas cita kad smarate jako, samo trazite neke ciganske nacine da se lajkujete medjusobno i jos vam to nije dosta nego ocete da vam 100o i vise ljudi cita ta sranja....a defke su 90% slucajeva no koment...znaci jedini nacin da se poveca kvalitet je da pojedine lobanje shvate da nisu kapacitet i prestanu da pune kantu svojim djubretom, onda ce neko mozda i poceti da cita.
Boli me kurac da gubim sat i po vremena da nadjem dve dobre od 150 komada...jako ste mi bitni u zivotu, a verujem i ostalima, pa da se tolko zrtvujemo za vase usrane defke

nova kategorija - vinesi

Moš' me jebat' u vr' guzice ako išta kontam o ovom tvom predlogu.

Otvaram temu sa namerom da se prokonsultujemo šta bi to naš sajt izvuklo iz blata i vratilo na noge, figurativno.

Оваквих тема није отворено ни 700.

Како да сајт просперира кад аутори попут Расног не могу да дођу до изражаја, бришу им се дефке и тако то а реално човек има добар просек..

Кад рече то, погледајте ову дефиницију, скор и коментаре:
MOD EDIT: Link obrisan.

АХАХХАХАХА

naravno da vas niko ne cita kad sranje pisete
nekada sam preporucivao defke ljudima da citaju jer su super stvar,a sada bi im preporucio da se drze sto dalje od njih

hocete da nabijate svoje lose definoicije ljudima na nois da bi dobijali pluseve...ne ide to tako...ovde se ceni samo kreativnost

Мјењај себе онако како би хтио да се мјење Вука.

SLOŽIMO SE, BRAĆO!