Prijava

Ne znam da li postoji tema, ali ako postoji, izbrisaćemo ovu...

Ovako, ja bih da kažem kud sam putovao, nije da se hvalim, ali dođe mi ideja da podijelim to sa vama...

Putovao sam u Italiju, tačnije, živio sam tamo 6 godina, putovao sam u Francusku, Švajcarsku, Austriju,Crna Gora, Sloveniju, Španiju, Rumuniju, Mađarsku, Bukarsku, Hrvatsku, Srbiju, Njemačku, Tunis. To je to, bar za sad...

Ако ће да прерасте у хваљење - набијем ти тему на курац. Ако је ту како би се неко неком нашао да му предочи шта је добро видети и шта избећи у земљи у коју овај иде - онда добро.
Ја сам био у Чачку, ето.

Putovao sam u Srbiju i Bosnu. Da ako odem jednog dana u Japan... nadam se da ću skupiti para do olimpijade 2020.

srbija, hrvatska, bosna, makedonija, grcka, madjarska, rumunija, bugarska, ceska, nemacka, svajcarska, austrija, lihtenstajn, italija, vatikan, francuska, spanija, holandija, irska, uk, usa, argentina, emirati, maldivi

racunao sam i zemlje gde sam vrlo kratko bio, ili samo proso :)

valjda nisam nesto zaboravio...

EDIT: malta

Slovenija, Austrija, Italija, Švicarska, Francuska, Mađarska, Njemačka, Belgija, Luxemburg, Nizozemska, Srbija, BiH, Crna Gora, Karibi, Kolumbija, SAD, Egipat.....ne znam dal sam što izostavila...

шта је добро видети и шта избећи у земљи у коју овај иде - онда добро.

Za BiH - Dobro je viđeti sarajevske/banjalučke ćevape i bureke. Sve ostalo izbjeći.
Za Srbiju - Dobro je viđeti roštilj i karađorđevu. Sve ostalo izbjeći osim možda Guče i EXIT-a.

Србија, Босна, Црна Гора, Македонија, Грчка. И нисам се нешто напутовао.

I ja volim miris patišpanja.

On-topic: izdvajam Indijanapolis i Kairo. Evropu neću ni da računam.

ниси сигурно заборавио, целте, капирам да си мало и свршио у гаће док си писао, победио си нас, браво!

Nikad ne bih putovao po evropi ili SAD. Ne znam smor mi je sve to. Volio bih neđe na te Tajlande i Japane, to je mnogo drugačije. I bio bih ubjedljivo najveći tamo i jebao bih trandže.

EDIT: E da i na Kubu do Kastro nije umro. Strah me je da ne umre noćas jer kad sam pomenuo mendelu zadnji put na forumu ili na četu, nznm sad, umro odma poslije toga.

Од Црне Горе једино ваљају Херцег Нови и Дурмитор. Остало избећи.

ниси сигурно заборавио, целте, капирам да си мало и свршио у гаће док си писао, победио си нас, браво!

nego kako.

шта је добро видети и шта избећи у земљи у коју овај иде

mene s jedne strane oduševile piramide u Gizi, a s druge srane totalno razočarao cirkus u njihovoj neposrednoj blizini....posebice mislim na KFC odmah pokraj!

Čujte, na ljeto idem u Rusiju, pa kod strica u Australiju, tačnije u Sidnje, to su planovi za ljeto :)

Što se tiče šta je dobro, šta ne, ovako, napisaću samo za Italiju!

Dobro: Ljudi, srdačni, gostoprimivi, Hrana, Vino, Devojke, devojke su im čista 10, samo što svaka druga ima momka, onda da pohvalim stadione, fudbalske terene, to hoću da kažem, kao da si na Marakani.

Loše: Loše, loše nema ništa, mislim da im je sve super!

EDIT: Smeće, bre, smeće, to kao da si na deponiji, kad hodaš ulicom.

U Crnoj Gori jedino treba izbjegavati Srbe, Hrvate, Albance, Ruse i Muslimane. Mada obzirom da je to oko 75% populacije namučićete se.

EDIT: E da, izbjegavajte da kažete išta loše za Mila. Mala je CG srešćemo se vas!

http://www.komovi.com/kom/images/phocagallery/Slike_ostalo_interesantno/patispanj_1.jpg

Samo na ovakvim temam vidiš koliko ljudi seru. Ovako non stop priča o socijali, klošarenju, hard kor i to sve. A na ovim temama sve buržuj do buržuja.

Pazle, čuj jedno, bio sam u Crnoj Gori, prije dvi godine, nije samo 75%, već i 85%.

Da! Ne uzimajte vutru u Amsterdamu u Kofi šopovima - podvaljuju trulež, mamu im jebem.

од ових као баш зајебаних, тајланд, кина и дубаи.

U moju odbranu, Zoki - gde god sam iš'o, 90% sam iš'o poslom, tako da...

E, da - mojnete da se istripujete što u Quitou u Ekvadoru iguane, fazon, slobodno pasu po parkovima:)