Prijava

Srkletnik
Srbija, Hrvatska, Slovenija, Austrija, Njemačka, Holandija.

Bosanski san kažeš?

lemaja
el neko raspoložen za akciju večeras?

Počeo sam već da se oblačim (bio leg'o jbg) i krećem za Bg kad kurac ti oćeš da spemuješ. Jebo te spem.

Napravio sam fap rulet. Ima 99 polja idu ovako

1-98 - Lemajine dojke
99 - zavrti opet

Izdvojio bih Ukrajinu, i to Kiev jer:
jeftino je,
jezik moze lako da se savlada i to relativno brzo
nekako nit nas vole nit nas mrze, simpaticni smo im i zele da nas upoznaju a
inace su ultra negostoljubivi,
ima sta da se vidi,velik je grad
ima cak i rodna kuca od Bulgakova
imaju demonstracije, skoro stalno, ali ipak proverite pre nego krenete
ima Cernobilj blizu, tacnije ono mesto pored, zaboravio sam kako se zove, za 50 EUR vas vode tamo da vidite mrtav grad, nista pomereno nije vec 30 godina, ludiloooo

a moze i Odesa, ona nema demonstracije i nije bas toliko jeftina, nema ni Cernobilj, ali ima more i ima sijaset go-go barova i veeelikih zurki na otvorenom

koliko jednonoznih skakavaca bi drzali gajbi?

Ne preko 5. To je neki maximum.

sta ces sa 5 pojesce jedni druge brzo

fora je davati im hrane za pola njih i gledati ih kako ratuju oko toga...kad je njih 5 4 ce da se pobije,jedan ce da se sakrije i izadje i pojede lako vec od borbe sjebanog skakavca

da li bi se podelili u grupe il bi navalio svako na svakog

Pojedinačna borba bi bila.

to bi tek bila havarija
realno,ne bi oni mogli da se dogovore da se podele u grupe
ovakva makljaza bi objasnila skroz
zato povecavam broj na 91

jebeš Vikinga kad se zove Muharem...

Aahahahahahahaahha, kako jebe ovo, može odma ključ. Ahahahahahahahahahahahhahaaahahahahaha...

jedino van ex-yu drzava gde sam bio je madjarska u budimpesti na ekskurziji...predojajna eksurzija je bila,al brate,budimpesta je takav cemer od grada,ne bi tamo ziveo ni mesec dana
bas onako depresija i cemer su toliko u vazduhu gusti da mozes plivati u tome

evropa je definitivno precenjena turisticka atrakcija
nemacka i francuska mi deluju smor totalni...da ne pricam za one skandinavske zemlje i italiju i rusiju i sve to...bas me ne privlace nikako
mozda je odlicno za ziveti tamo,al ovako kao turisticka atrakcija---njah
i tako,na amsterdam planiram piciti u buducnosti,al ne bi ni pomislio da nije legalna vutra...pff,koga bi boleo kurac za amserdam u tom slucaju xd
naravno ne bi se bunio da posetim ista od ovoga,svakako bi u te zemlje isao zbog provoda...

ono gde bi ja najradije isao su sva ona egzoticna ostrva,onda japan,jamajka,novi zeland,kuba,australija,ekvador...zelena energija issijava samo iz slika <3