Prijava

Ovde možete glasati za najevćeg smarača na vukajliji. Glasajte i za najvećeg smarača na četu (čekaonica.kafana i balkon).
Ne smete glasati za sebe. Podelite glasove pravedno.

Edit: I na forumu
Edit: I u komentarima
(6 glasova dajete)

Statisticka greska

Pazlfoks-Granjka-Bob Rock
Koliko sam shvatila, to je sve jedna osoba. A ako nije, ko da jeste.

Podelite glasove kako sam rekao. Imate 5 vrsta smarača.

Je l' moguće da ne shvatate prvi post?

Musli kiler, glavni, Irena veličanstvena, Kiza glavni, analni penetrator

strajizam, dilan... a za balkon ne znam...

ček ček
jel neko ovdje misli da sam dupli od glavnog?

Ciklon, Deki aod, Bačje, ajax.. smarko nekada... sada ne znam, ne znam.

aha, ima autor kiza glavni
jesam mentol

Je l' moguće da ne shvatate prvi post?

A sta s nama koji samo Kafanu posecujemo?

Pa ono što ne znaš, ne znaš...

Najveći smarač u čekaonici - Paninaro... Jezivo dosadan lik, još liči na Vuka Draškovića i pije čaj od kamilice u šoferskim kafanama. EDIT: Ustvari ne, Dilan, Zangecu i DiscoFrog su gori od njega. Mnogo smaraju ovi Crnogorci sve sa onim zetskim moderatorom.
Najveći smarač u kafani - Džela... Uđe, zovne te, ti odgovoriš i on se smiluje da postavi pitanje poslije pola sata kada ti već nemaš pojma koga on to pita.
Najveći smarač na forumu - oni likovi što tripuju da ih neko uvijek troluje i oće da naprave sjatište LGBTjevaca od ovog svetog mjesta. Zalijepio bih im po šamar i tjerao ih da mi ližu Paćoti cipele.
Najveći smarač na komentarima - oni likovi što pišu +++ na sranje defke i uz to su krš od autora

Pazlfoks-Granjka-Bob Rock
Koliko sam shvatila, to je sve jedna osoba. A ako nije, ko da jeste.

Pa kako si glupa stvarno nevjerovatno. Hahahaagagagagagaggashdgagdhaghdgahgahahahahahaha

EDIT: I da, nelord si totalni, nemaš pravo da me zoveš Pazlfoks. To je samo za gotivne ljude i starosjedioce sa četa koji ne mogu da se priviknu na učestale promjene mog nadimka...

Thilmo.
Zaključavaj sad jebemu dan.

Sisaj kurac govno crnogorsko, samo Olanika zovem.

Napaseš mi se onih dlaka sa jaja što me je strah da ih dovatim žiletom, ščuo?