Prijava

Nick je ITKuvar_95
Sad instaliram i da vas kidam

Mister_NO
Moj nik je TheDoctor1985. TAZ eskadrila.

Prijavio se u eskadrilu TAZ. De malo poguraj ziv ti sve, dupadnem preko veze :D

Nije frka, dali su mi mogućnost da prihvatam i odbijam nove članove, samo ne vidim prijavu...
Inače eskadrila je internacionalna, jedini uslov je da si malo stariji, da nisi dete, znači tipa oko 25 'dina, i naviše.

Sinoc se prijavio, ajd probacu opet veceras

Jebote kurac sale.
Smor je ovo kad nema respawna, mene oborila artiljerija usta je jebem

Uznes drugi avijon i igras sledecu bitku dok ti se ova ne zavrsi.

Imas u startu po 3 komada od svake nacije jbt.

A uracuna mi poJene sto sam do tad skupio?

Racuna. Samo moras cekas da se zavrsi bitka u kojoj si izgino ko Mancester i dobijes poruku kolko para i ostalog si zaradio. Mislim ono, igras sa drugim avionom, ne blejis ko bilmez u ekran cekajuci.

Znam da je malo zbunjujuce u pocetku, ali mi Mister No objasnio sve.

mene oborila artiljerija usta je jebem

U realistik PVO bije dušu uzima, naročito oko aerodroma, tako da izbegavajte neprijateljski aerodrom ispod 5km kao kugu.

E to da, mene bas kod aerodroma oborila haha..
I bas PVO bije razvaljuje na realistic, na arkadi moz na 100 metara da dodjes mase te

Jbg, malo je preterano, treba da bude rizično da uletiš u gustu vatru, ali da te obara ko iz pičke nezavisno od brzine ili da li manevrišeš je debilno.
Al tako je, bole ih kurac da menjaju za sad.

Hocete da im ja posaljem mejl da se zalim imam iskustva jos sa fantazija za euro16

Ruska firma, bole ih kurac za žalbe, kukaju ljudi po forumima i jućubu godinama.

Hvala ps jako drugarski otebe

Ja i volim da letim da se okrecem ko lud, i brzo ih ubije g sila hehehe

A ako radim research za avione SSSR-a

Da li ide reserch iako se borim Americkim aviJonem..
Jurim da navatam IL2 sa tim mi je deda leteo pa da ga imam u kolekciji

Ne, mora avion iz te nacije, dakle ruski avion za IL-2.
Ako nisi spičkao onih 500 zlatnika što imaš na početku možeš da kupiš po jedan premium od 250 (oni prvi) za dve nacije koje ti se najviše sviđaju, sa njima onda ide brže otključavanje.

E vis ja seljak to spickao na neki research nisam ni gledao, ostalo mi 90..
U kurac krasni.

Moze nekako da se dobije ili samo da se plati?

Mislim da dobiješ jedno premium vozilo za dž sa prvom nacijom sa kojom odigraš partiju. Ja se zajebo pa ušo u tenkove i dobio neki pancer koji nikad nisam koristio :D
Možeš da zaradiž tozla, ali trebaće ti bar jedan lovac 3 klase. Svake 2 nedelje kod onih nagrada svaki dan kad se uloguješ dobićeš Wager takozvani, koji kad igraš dobijaš zlato zavisno od toga kolko si uspešan. Al o tom potom.

Gledam neki tournament ili neki kurac.
Sad budzim PBY-5 za ucestvovanje na tome, treba mi jos 1600 onih kuraca..

Ma ja se zajebo kupovao neke upgradeove nisam ni gledao :D
Ali zaradicu