Prijava

Kolko vidim nema ove teme a bilo bi dobro da postoji tema o ovom liku na forumu sa ovako dobrim zajebantima.

Jeste da je Anđa postao i dosadan ali ajde, možda bude još neka dobra epizoda.
Voleo bih da vidim više onih epizoda sa tri gosta kad se pred emisiju ubiju od alkohola.
-Danas gost Savo Milošević
Nije neki gost ali možda bar uvod bude dobar.

o kome je ovo tema?

Koji je termin njegove emisije...nikako da uhvatim...sve gledam fazon kad naletim na tv-u...? I da, mogao bi manje da bude pijan...nekad

@Dzankee
Utorkom u 22:00 na kcn-3
repriza sredom u 22:00 na kcn-1

E to...fala Solberg.

Anđus ljudi shvatate? Isto kao anus, samo miriše na pomorandžu

Vi što se pitate o čemu se radi,
Da li se zezate ili stvarno niste čuli za njega?
Gde vi živite? On je treći najobaveštajniji čovek u Srbiji.:)

Možda ne znate za njega zato što se on ne vidi u vašem mestu jer nema nacionalnu frekvenciju i na to se stalno žali u emisijam i pljuje po "tv Nova" koja ju je dobila umesto KCN-a

https://www.facebook.com/pages/Dejan-Andjus/248512821943911

Prave se ludi...svi znaju Andjusa...

Katanac!
EDIT:
Ovde molim.

nemoj katanac,presmesno je,nastavite :D

Da l' ste realni likovi?! Ja koji ne pratim fudbal, a pogotovu ne zvezdu, volim da pustim Anđusa na jućubu, a ne preskačem ga kad mi naleti na KCN-u. Anđusa i Živu u odabrane.

nemam pojma ko je taj lik, a i ne zanima me ič

Anđus je uz tegeltiju jedina svetla tačka srpskog novinarstva!

једна од јачих емисија у данашње време на телевизији. осим што има карактер хумористичке серије/ток шоуа, може и доста да се сазна и чује, посебно оно што се не пушта у главним медијима. пратим ту и тамо већ око годину дана.

Мајсторска емисија, нема шта...Доводио је и Тегелтију, ал ипак најбоље су биле са Стојадиновићем

Наредни гост је Драган Јаковљевић (можда и Милован Јовановић)
Пресудна времена за српску кошарку, како клупску тако и репрезентативну. Доста је лагања, лажних вредности и величина које занима само рад за новац у иностранству. Тема је и политика, избори, ко ће владати и управљати кошарком итд.

Ako bude i Milovan i ako stuku par litara vinjaka pred emisiju, možda bude dobra.

Super. Da me zanima sport možda bi i znao ko je ovaj lik.
Al dobro.