Prijava

Do 18 minuta nije lose, posle krece Andjus da pere Vucica, iako ga nesvesno cesce povuce u baru gde mu je i mesto.

Ova tema je težak transfer. Ovom kvazi novinaru, koji jedan dan priča do jaja o nekome ako će od tog nekog imati koristi, a drugi dan pljuje ako je izduvao za korist, otvarati temu se graniči sa teškom neuračunljivošću.

Ovo ti je neka tema za mazohiste koji još uvek nisu tolki mazohisti da gledaju audiciju na pinku i pink uopšte lolo
Elem oplako sam
8:40
https://www.youtube.com/watch?v=nL28CGnPtqo
ZABRANITI KAPULJAČE!!!!12
EDIT nastavak na 1:16:00 lolo JAKOV ŠAPĆE ANĐUSU ŠTA DA ODGOVORI LOLOLOLO

Razrešio sam dilemu ko je ćilmo
JAKOV KAŽE ŠANSE 50-50

Жива кад је био селектор и један везни играч врати лопту назад при резултату 0:1. Он га изведе из игре, одведе у кафану и каже му: "Дечко, можда си то научио у Горњој Топоници, али овде код мене ко врати лопту назад кад јуримо резултат плаћа три вињака, кафу без шећера и ратлук!" Тај више никад није враћао лопту назад, а брзо је прешао у Асириску и тражили су га Манчестер, Реал и Вождовац! После кафане се вратио на утакмицу и победе са 3:1 лагано.

ЕДИТ: Могли бисмо да отворимо жива шизење да пишемо тако неке његове измишљене приче!

Ako iko zaslužuje temu to su živa i jovanović!

ЕДИТ: Могли бисмо да отворимо жива шизење да пишемо тако неке његове измишљене приче!

Podržavam!

ANĐUSA U PAROVE!

A Živi i Jakovljeviću dati balkon da iznad žgadije komentarišu dešavanja, po uzoru na Statlera i Voldorfa iz Mapet šoua.

Živa kad je bio trener, ako vidi bilo kog igrača da dribla, da ne igra na prvu, odma viče "ALO DEČKO NISI TI BRAZILAC, DUGA LOPTA PROSTOR".

DAKLE DOBRO SAM ČUO!

Edit: počeo je sa raskrinkavanjem svetske politike!

ево га о завери против вучића, лол

хахаха, дубоко заузете позиције у аннусу. шешеља враћају у хаг да би спречили вучића да нам подари београд на води. :(

хахахах, иди шеки победи поново, предај се. дај да видимо ту пресуду!

Koliko genijalan monolog ahahhahaha

Na kom je to kanalu, ima li ga na SBB-u?

Nema na SBB-u, evo ti ovde

http://www.tvkcn.net/tv-kcn-1-uivo.php

Samo ti treba taj VLC plagin