Prijava

Senzacionalno: Šešelj je u stvari vanzemaljac plaćen i od amera, i od rusa, i od vučića. A vučiću odgovara da ga ne izruči jer ne zna kako da kaže da nema vode za beograd. :(

I kako vešto provuče kako je đinđilinđi skončao i da i ovaj može isto tako, nismo svesni koliko je ugrožen.

Na kom je to kanalu, ima li ga na SBB-u?

Ako imas TotalTv slucajno, kanal 123.

Hvala, Cigane.
Hvala, Grobare.

али најбоље како је текао разговор између шешеља и американаца, лол.

:D

Edit: to mora da se iseče iz snimka cele emisije, da se šešelju lično dostavi kako je raskrinkan bandit!

Pa logično, da je šutnuo preko tribine u Porto ne bi imali loptu još pet minuta i ne bi primili gol. GENIJALNO!

Hahahah jbt zavoleo sam bedni utorak samo zbog ove carske emisije :d

Murinjo da prebaci matića na amc-a, šta brate, kurtoa ispuca 70m, matić skok i pas glavom do košte ovaj boc i gotovo, šta kurac zadnji vezni, to je izmišljena pozicija!

KONJIĆ GRBONJIĆ AAAHAHAHAHAH JEBEM TI KUĆU

хахахаха, жива запослио бошкова да гледа ко зева, ко не слуша на састанцима.

NEĆE DA BUDE SELEKTOR :(

HAHAHHAHAHAH BARD BI ISPROVOCIRAO RONALDA DA GA ŠUTNE

Moramo od sledećeg utorka da se organizujemo i zovemo anđusa kad su uključenja, neka jedan dobije vezu dosta. Samo da još jednom čujem: "kao prvo, nemoj da lažeš tu, razumeš?"

хахахаха, ево га по хиљадити пут жива "ја их зовем бизмисмени".

видић и фергусон хахаха

видић изађе (драмска пауза) фергусон затвори

Slepi ova tvoja peticija preti da postane najbolji trol ikada lolololo

Slepi ova tvoja peticija preti da postane najbolji trol ikada lolololo

Nisam je ja pravio brt, al ko da jesam. Treći sam čovek koji ju je potpisao lolo

http://www.peticije24.com/milana_ivadinovia_za_selektora_fudbalske_reprezentacije_srbije

EDIT: Četvrti sam ipak, eno me na listi