Prijava

je li biješe anđus podržao onomad ćurčića za selektora

toliko od mene, upućenog u detalje i tajne
edit: ovo da je trol bio bi najbolji trol u istoriji live televizije

Баста тео да заскочи Стојкета, ко у сексу.

20:30 najbolji deo razgovor između šešelja i amerikanaca lolo
https://www.youtube.com/watch?v=IOjg3mDnCTA

Ovo mu je ona 2:4:4 formacija lol

Koja treščina od emisije. Odakle je isplivao ovaj Anđus?

Kizo brate andjus radi ko novinar od kada znam za sport

A jel uvijek bio ovoliki imbecil?

Nije brate. Bar koliko ja znam...na fokus(cini mi se) radiju je npr vodio skroz ok emisiju.

де, бре, псето. увек је био исти. само што је пре водио опозициону емисију, па је звучао мало нормалније него сад кад се увлачи у дупе. уз то, надао се да ће нове власти умети да цене његов рад за њих, али је толико јадник и будала да је испушио за функцију чак и код напредњака, лол (његов ортак из тих дана је посланик, па ти види). па сад не зна куд удара главом и кога да прозива, коме да се увлачи. али то је врхунски треш, још са редовним гостима - пун погодак.

лик је у прошлом плеј-офу замерао звезди што не прави фаулове на партизановим играчима који онда шутирали бацања ЈЕДАН ЗА ЈЕДАН и предност партизана би се лагано истопила. а тема сваке друге-треће емисије му је кошарка.

Pa mislim da nisam toliko prso da sam ga pomesao sa nekim...pre nekih 6-7 godina je cini mi se vodio emisiju na radio fokusu koja se bavila samo domacim fudbalom. Emisija pre njegove bila politicka tipa dva sata trajala znam jer sam pustao povremeno da vidim jel prosla da slusam ovog bolida, imao i dobre goste fudbalere i trenere iz nase lige i to.

Aj nek potvrdi neko molim vas samo da vidim da nisam prso.

edit: a mozda sam samo i ja bio mladji pa mi delovao normalan haha

Не знам за Радио Фокус, али знам да је раније Анђус радио са Милојком Пантићем и Бобијем Јанковићем "Спортску галаксију".
https://www.youtube.com/watch?v=koklUiINJPA

Добро, у праву си, псето, није био никад баш овако луд. Али увек се он исто понашао, то је та школа новинарства, само је он то довео до савршенства. Ево, ову галаксију сам и ја гледао, ту сам га прво и приметио.

Лол, какав израз на овом клипу "овејани партизановац".

Ma gledao sam ga ja i u galaksiji ali tu su vec i pantic i bobi bili pomalo dilke

па ово на клипу, то је то. само без ове лудачке самоуверености коју сад има. он је сад тотално убеђен да постоји неко ко гледа те његове емисије озбиљно и верује у баљезгарије.

A, cekaj, ti ne verujes?!

Ti ne veruješ da je razgovor između šešelja i amerikanaca tekao onako lolo
Ja ga ne propuštam od one emisije kad je ludak pričao sam sa sobom 2 sata taj nivo ludosti me je prosto oduševio lolo

знаш шта стално осећам да му фали у емисији? да почне да рекламира неку непознату перионицу, забачену кафанчугу или тако нешто као што има у тегијевој емисији. то му фали да буде врхунски треш.

све му верујем, иначе. док се не заврши емисија, лол.