Prijava

Ja ga ne propuštam od one emisije kad je ludak pričao sam sa sobom 2 sata taj nivo ludosti me je prosto oduševio lolo

јбг, ја га пратим нередовно, али дуго. предуге су му емисије, али мора тако, лол. одлично је било оно кад је у свакој емисији најављивао неко раскринкавање, па као "ево, још ову емисију нећу причати, али ако надлежни не реагују, већ у следећој емисији ће бити земљотрес шта све будем открио".

ovo je predivno
ja bih isprovocirao ronalda da bi me on šutnuo i dobio crveni karton.
m.ž. bard

Kafanu da. Perionicu ne ali neka prodavnica stolarskog alata i srafovske robe bi mu legla vrhunski

Ma bardova taktika 2:4:4 je najjaca stvar u vezi fudbala koju sam ikada cuo

trebalo bi bilježiti citate dvojca bez kormilara anđus-bard

ja ih zovem bizmismeni.
m.ž. bard

I objaviti ih u knjizi "prirucnik za gledanje fudbala" ili "fudbal iz dimenzije x" ili tako nesto

може то псето, па онда у сред препричавања шта су причали путин и обама: "да не заборавимо нашег генералног спонзора ШРАФОВСКА ГАЛАНТЕРИЈА - ОКОВИ ЈОКОВИЋ из Мраморка!"

бизмисмени су били по хиљадити пут.

Али овај му је непревазиђен:

"Не може неко који физички не изгледа да има велике паре!"
Милан Живадиновић Бард

E sad cu skrenuti sa teme ali se pitam da li je ikome kao meni smesno kada na marakani na poluvremenu spiker nabraja sponzore i izmedju gasproma, toyote, jata, laste, air srbije i ostalih firmi pomene i neprikoanovenog neunistivog jednog jedinog ziku sliku?

A i nevezano za ostale sponzore se kidam kad cujem zika slika nemam pojma sto

matić je klasični polušpic, ljudi moji. nemojte da igra zadnjeg veznog, to su dječije igre i dječija razmišljanja.
m.ž. bard

Real u kvalifikacijama hahaha ali DEPORTIVO! ovi tripuju da dijego tristan jos igra u deportivu hahaha

Ово за Депортиво је после 2-4-4 тактике највећа провала у Акијевој емисији икада. Плач

jel ovo od ove godine klip?
Ako jeste plac...ko je treci u italiji, parma?
parma 5 bodova gase se ne idu na gostovanja prodali ormarice iz svlacionice hteli privatnim kolima da idu na gostovanja hahahahaah

jel ovo od ove godine klip?

Од летос ваљда кад су почињале калкулације за Европу...

ko je treci u italiji, parma?

хахахха НЕ РЕ АЛ НО

A ne znaju ni da prvaci igraju samo sa prvacima ni nista jebote pola ucesnika foruma na vukajliji se vise razume u sport nego ljudi koji vode emisiju na tv-u

Ovo je otprilike od pre godinu dana, a oni još pričaju o sistemu gde možeš da se sastaneš sa Arsenalom u trećem kolu kvalifikacija. looL

ja bi u teren utrčao; kad je kontra bila; kod onog drugog gola; ja bi ga uhvatio za dres, zaustavio crveni karton izađi napolje

au sunce ti jebem, plačem

реци ми, труће, зар те нимало није срамота што си прозивао фендера ономад кад је на неком релативно непосећеном месту на још непосећенијем форуму прозивао на пар тричавих убистава зарад титуле, а ево два озбиљна човека на озбиљној телевизији позивају на ломљење ногу данским фудбалерима, између осталих и лорду бендтнеру? јер, шта има да ту стоје четири амбулантна комбија ако се нико не повређује озбиљно? па глупост! бар четири фудбалера би завршила у болници да се они питају. и то између осталих ериксен, бендтнер, кјер, шене и остали, наспрам пар небитних гробара.
и ниси се постидео сад за оно прогањање по форуму и терање једног поштеног момка да клечи?