Prijava

Neke stvari koje bih voleo da postoje. od bitnijih do manje bitnih

1. Pravljenja novog sadrzaja na svakih 22h.

Promena sa 24h na 22h za pravljenje novog sadrzaja bi bila veoma korisna radi lakseg raspolaganja vremenom.

npr.
- Napravio sam definiciju u 1 ujutro jer nisam mogao da zaspim. sutradan ne mogu napraviti definiciju jer bih morao da cekam do 1 ujutro da bih mogao napisati novu.
- Ili sam napisao definiciju pre odlaska na posao, pa sutra necu stici da napisem novu.

2. Timer do nove definicije/postera/reakcije

Kada odem da napravim novi poster ili definiciju i vidim "dodaj svoju definiciju {0}" bilo bi lepo kada pi pored postojao tajmer koji bi govorio koliko je ostalo vremena do mogucnosti pravljnja sledece.

3. Mogucnost pretrage autora po starom nadimku

Desava se da na forumu nadjem preporuku o odredjenom autoru, a ne mogu da ga pronadjem jer je promenuo nick.

4. Datumi i vreme na sadrzaju starijim od jednog dana.

Ovo mi je najmanje bitno, ali bi bilo dobro pri citanju starih tema na forumu ili starijim sadrzajima.

Sve to moze, platis modu malo kesa, i on ti odabere nesto i neces imati nikakvih problema s gore pomenutim pritanjima.

Inače, podržavam temu.

Ovo pod 4 - zadrži kursor miša na oznaku "pre x minuta/godina" i pokazaće ti se vreme.

Prva i treća stavka su ok, imaju smisla.

Druga je ok ako je izvodljivo.

Sve to moze, platis modu malo kesa, i on ti odabere nesto

Ili moliš po temama, ima i takvih glava.

Ја би урадио ово под 4.

I Ovo pod 4 - zadrži kursor miša na oznaku "pre x minuta/godina" i pokazaće ti se vreme.

Nisam znao za ovu opciju. hvala

Ili moliš po temama, ima i takvih glava.

Jest upravu si, ja ne mogu vjerovati da ima takvih ljudi...

22h

hahahahahaha jel me lozis
kajzen pusi istu vutru ko ja

samo sto bi ja stavio 21:36h

a,ne zajebo sam se
ne pusi kajzen istu vutru ko ja,nego otvarac teme