Prijava

ili barem tajne drzavice,velicine vatikana,luksemburga i slicno...Sta mislite jel postoje...ja tripujem da ima mnogo ovoga,da postoji jos fazon 2 milijarde ljudi i da ta paralelna civilizacija ne zna za nas isto koliko i mi za njih,al da ima neko u sredini ko kontrolise oboje.

mir stobom brate :)

ne kazem da imam dokaze i sve to ili da verujem u ovo,al postoji mogucnost

Pa dobro, sa onih 500 miliona neprijavljenih Kineza, već si četvrtinu te tajne populacije popunio.

Моја кева је једном поставила теорију завере о теорији завере- шта ако су они смислили појам теорије завере, да би нам замазали очи? Нисмо о томе размишљали, А, А?

Нисмо о томе размишљали, А, А?

uuu, ja sam opasno ufuran u te teorije zavere, i ta kevina je za razmišljanje

Naročito one anti srpske, gde nam svi rade o glavi :)

Ne znam, ne vjerujem da postoji nešto sa teritorijom svojom ali možda kao malteški vitezovi fazon?
Ono, likovi imaju većinu potrebnih institucija ali nemaju teritoriju.

Контам да постоји пун курац неоткривених античких градова, и пун курац места где живи пар стотина људи у неком свом трипу. А сигуран сам да постоје и тајни градови где се лепе најк патике, епл курци, и пакује блиц жена са кесицом освеживача и где су радници везани букагијама и плаћа им се шест грама полукуваног пасуља дневно. У то сам чак и најсигурнији. Ал не знам де су.

Имаш и она руска села у сибиру где можеш да стигнеш само хелишом. И за који курац они живе тамо да те човек пита? Ал ето живе. И ко зна колко још таквих дијабола постоји које нико није провалио. Можда негде на Гренладну још има Викинга, мада они су били баш авантуристи, сумњам да би им пундравци из гузице дозволили да толико дуго остану стелт.

Ono, likovi imaju većinu potrebnih institucija ali nemaju teritoriju.

Толико квази држава и мислиш да ниједна није њихова? Ма иди...!

ZATVORIĆEMO PRUGE AUTOPUTEVE

gde bi mogla da se smesti sva ta civilizacija a da ne znaju za nas ni mi za njih...(suzdrzite se od pominjanja bilo cije picke ili cmara sad lolo)...moralo bi biti prostrano makar preko 1 kontinenta...negde bas duboko u zemlju...i da je ilegalno krociti tuda

kolika je ukupna povrsina svih mesta na zemlji koja su zabranjena?

To me podseti na one silne kineske gradurine od pitaj kurac kolko uloženih milijardi dolara, i niđe nikog. Pustara.
http://io9.com/chinas-brand-new-abandoned-cities-could-be-dystopian-m-1238731420

И за који курац они живе тамо да те човек пита?

pa tesko da zive tamo svojom odlukom...

Otkud ti to da oni ne znaju za nas?
Možda žive negdje pod vodom i čekaju trenutak da nas napadnu. Ne bi me čudilo iskreno. Mislim možda ima nekih dinosaura koji su preživjeli ledeno doba i polako evoluirali (a imali su prednost u odnosu na nas tada) i sad su jako inteligentni i žive negdje pod zemljom i kopaju tunele.

pa tesko da zive tamo svojom odlukom...

Па како не, нико их не држи тамо пушком. Могу кад оће да оду.

Možda žive negdje pod vodom i čekaju trenutak da nas napadnu. Ne bi me čudilo iskreno. Mislim možda ima nekih dinosaura koji su preživjeli ledeno doba i polako evoluirali (a imali su prednost u odnosu na nas tada) i sad su jako inteligentni i žive negdje pod zemljom i kopaju tunele.

ne verujem da su dinosaurusi uopste opstali,a i da jesu bili bi krokodili obicni lolo
a moguce je da postoje nkea druga inteligentna ziva bica na planeti,naprednija od ljudi koji kontrolijaju nas...moguce je i to
mozda i sami ti ljudi nas kontrolisu i posmatraju...al primetilo bi se to vise na statistikama i sve...ne moze to bas toliko neprimetno da se radi